Windows 8 успіх або провал?

Привіт друзі! Вирішив сьогодні з ранку поцікавитися, як йдуть справи з продажами нової Windows 8, трохи почитав і зараз підвиду підсумки, звичайно ж зі своїми коментарями. Якщо хто не зрозумів про що я, то 26 жовтня компанія Microsoft офіційно представила операційну систему Windows 8, про ціни і версіях, я вже писав.

 

Так ось, продажі пішли, але пішли вони м'яко кажучи не дуже. Після тижня продажів, Windows 8 працювала на кожних 45 комп'ютерах з 10000, і це результат м'яко кажучи не дуже веселий. Наприклад Windows 7, через такий же проміжок часу після презентації працювала на 233-х комп'ютерах з 10000.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Не готовий ще народ переходити на Windows 8, ще б пак, адже нормального активатора ще немає :). Ну а якщо серйозно, мало хто хоче міняти систему, з тієї ж Windows 7, яка відмінно працює. Просто пройшло ще мало часу, ще мало різних відгуків про нову Windows 8 і т. Д. І це робить свою справу. Я наприклад теж поки працюю на Windows 7, але не приховую, помацати Windows 8 вже хочеться. Так що, боюся не втримаюся :).

Не дивлячись на те все, що я написав вище, Windows 8 викликала великий інтерес, ще при появі бета-версій.Але все ж люди як то з обережністю ставляться до чогось нового і поки неготові міняти свою ОС, але мені здається що найближчим часом ситуація зміниться, і Windows 8 займе своє гідне місце на ринку.

Дивіться також:

  • Windows Phone 8 буде робота з програмами від WP7
  • Windows 8: версії і вартість
  • Новий логотип для Windows
  • Microsoft починає оновлення до Windows 8 Pro
  • Windows 8 залишиться без інтерфейсу Aero

Хоча судячи зі статистики, ще дуже багато комп'ютерів працюють на Windows XP, як бачите, багато хто навіть не зважилися перейти на Windows 7. Хоча це не дуже то і дивно, Windows XP відмінна система. Звідки статистика? З цього сайту, ось візьмемо за вчора вчора було 1450 унікальних відвідувачів. Зараз подивимося, з яких версій Windows найчастіше заходять на https://f1comp.ru.

Як бачите, лідирує Windows 7, за нею йде XP, навіть хтось ще Вистой користується :). А з Windows 8 прийшло тільки 29 відвідувач. Ось такі справи.

Як бачите, справи так собі, але Windows 8 на перший погляд гідна операційна система, я ще її не пройшло перевірку, тому не буду говорити, що переходити на неї потрібно і негайно. Хотів встановити її на віртуальну машину, щось не вийшло, потрібно ще потанцювати з бубном, може і допоможе.

Моя думка така, що поки рано говорити про успіх або провал, нова ОС викликала багато інтересу, і це вже добре. Зараз підуть відгуки, огляди і т. Д.І якщо інформація в цих статтях буде позитивною, то кількість комп'ютерів працюють на Windows 8 буде рости як на дріжджах.

Якщо ви вже користуєтеся Windows 8, то чекаємо відгуку в коментарях. Удачі друзі!