Windows 8 залишиться без інтерфейсу Aero

Здрастуйте дорогі читачі! З кожним днем, все більше і більше з'являється нової, цікавої інформації про нову операційну систему Windows 8.

Ще б пак, адже компанія Microsoft вже створює думку у народу, що то не просто ОС, а що то більше, в компанії говорять, що це найкращий їхній продукт. Може і так, оскаржувати ці слова, поки рано. Ось коли Windows 8 можна буде повноцінно випробувати, тоді можна буде, щось говорити, а поки рано.

В іншому в цій статті я хотів повідомити Вам про те, що інтерфейсу Aero, який ми знаємо з попередніх версій Windows, в новій ОС не буде. В заміну ему прийде новий інтерфейс під назвою Metro. Я думаю, що Ви вже уявляєте собі, як виглядає інтерфейс Metro, приблизно ось так:

 

Дивіться також:

  • Windows Phone 8 буде робота з програмами від WP7
  • Microsoft починає оновлення до Windows 8 Pro
  • Новий логотип для Windows
  • Windows 8: успіх або провал?
  • Windows 8 - офіційне відео


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейЧто ж це все означає? Я це означає, що звичних нам красивих прозорих рамок, круглих улов і тому подібного, не буде. А з'явиться класична непрозорими рамка (повертаємося в минуле).

Розробники з цього приводу кажуть, що таким рішенням вони приберуть навантаження з центрального процесора, але мені здається, що при сьогоднішніх потужних комп'ютерах, це не дуже актуально. Навіщо мати потужний комп'ютер і обходитися простеньким інтерфейсом. Але це звичайно ж спірне питання, так як багато хто любить мінімалізм.

Чесно кажучи, інтерфейс Metro мне нравится, навіть не дивлячись на те, що там не буде прозорості. Не подобається лише те, що він дуже явно заточений під сенсорне управління, і іноді при управлінні мишкою це помітно.