Windows 8 Professional за 469 рублів

Взагалі-то цієї новини сто років в обід, але, якщо раптом хто ще не чув: є можливість придбати офіційну ліцензійну Windows 8 професійна менш ніж за 500 рублів. Цікаво? У всякому разі мені - та й я вже зареєструвався на цю пропозицію.

Отже, що потрібно, щоб отримати Windows 8 за 469 рублів?

По-перше - придбати комп'ютер (ноутбук або стаціонарний) з встановленою ліцензійною Windows 7 Home Базова і вище в період з 2 червня 2012 (і до 2013 року). Так як я працюю в сфері комп'ютерної допомоги, то спостерігаю, що цього літа дуже багато купили собі такі комп'ютери і, таким чином, автоматично відповідають умовам, які висуває Microsoft щодо учасників своєї пропозиції.

Далі - все просто: йдемо наhttp://windowsupgradeoffer.com/ , Шукаємо в списку нашу країну (з якоїсь причини, вона знаходиться в розділі Азія), надаємо всю необхідну інформацію, як то: ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону, дату, місце і модель придбаного комп'ютера ...

І сідаємо чекати моменту офіційного виходу Windows 8 Професійна, який очікується 26 жовтня поточного року. Після цього, як повідомляється в реченні, у Вас буде можливість завантажити з сайту оновлення Вашої Win7 до Win8 Pro за зазначену суму.Якщо ж Вам знадобиться дистрибутив на компакт-диску, доведеться додатково сплатити поштові витрати і вартість самого диска, яких, правда, на сайті Microsoft я не знайшов.

Ну що ж, сидимо, чекаємо.