ZyXEL Keenetic Start відгуки, характеристики та фото

Ця сторінка буде повністю присвячена відмінному Wi-Fi роутера від компанії ZyXEL - ZyXEL Keenetic Start (інструкція по налаштуванню цього роутера). Судячи з назви, не складно здогадатися, що це недорога модель, яка розрахована на домашнє використання, або в невеликому офісі. Для будинку, роутер ZyXEL Keenetic Start підійде просто відмінно. Ціна даного роутера приблизно 24 долари. Серед основних конкурентів за ціною можна відзначити: TP-LINK TL-WR741ND, Asus RT-N10LX, D-Link DIR-320 / A, Netis WF2419 і інші. Якщо, наприклад, порівнювати його з TL-WR741ND, то я радив би купувати ZyXEL Keenetic Start і тільки його. Ціна на кілька доларів вище, але він набагато краще і працює стабільніше.

Маршрутизатор вийшов дійсно вдалим, завдяки своєму сучасному залозу, дизайну і простоті в підключенні і налаштуванні (що важливо), ну і коробочка мені ще сподобалася :) Якщо вам потрібен недорогий маршрутизатор для підключення до інтернету декількох комп'ютерів, мобільних пристроїв, телевізора Smart TV і перегляду IPTV, то дана моделька відмінний варіант. Без проблем можна всі ці пристрої об'єднати в локальну мережу.

Основні характеристики ZyXEL Keenetic Start:

  • Працює на швидкості до 150 Мбіт / с, стандарт мережі 802.11n, і частота 2.4 ГГц.
  • WAN роз'єм - звичайний RJ-45. Підтримує всі популярні з'єднання: PPPoE, PPTP, L2TP і т. Д.
  • Є 4 LAN порту, які працює на швидкості до 100 Мбіт / сек. Так само є режим моста.
  • Процесор MIPS 24KEc 360 МГц, оперативної пам'яті 32 Мб. До речі, в панелі управління відображатися використання оперативної пам'яті і навантаження на процесор.
  • Є кнопка відключення Wi-Fi (кнопку WPS потрібно натиснути і потримати кілька секунд).
  • Вбудований фільтр небажаних сайтів "яндекс.dns" і батьківський контроль "SkyDNS".
  • Є чудова можливість створити окрему, гостьову бездротову мережу, без доступу до локальної мережі.
  • 1 незнімна антена потужністю 3 dBi.
  • Є можливість повісити роутер на стіну.
  • Проста і зрозуміла панель управління. Вхід в налаштування за адресою: 192.168.1.1, або my.keenetic.net - докладна інструкція.

Відгуки про ZyXEL Keenetic Start

В інтернеті можна зустріти дуже багато відгуків, в основному всі позитивні. Є звичайно ж і відгуки про різні проблема в роботі ZyXEL Keenetic Start. В основному це нестабільна робота Wi-Fi з'єднання і невелика дальність сигналу. Що стосується проблем з роботою Wi-Fi, то вони можуть бути викликані перешкодами від інших мереж. А покриття мережі у цього роутера вистачить приблизно на 2-3 кімнати. В основному, все залежить від розташування роутера і стін.

Важливе питання, ріже чи ZyXEL Keenetic Start швидкість з'єднання по кабелю і по Wi-Fi? Ріже, все роутери її підрізають.Звісно ж, якщо у вас тариф скажімо до 20 Мб / с, то ви це навряд чи помітите. А ось якщо 100 Мб / с, то буде помітно. Є багато відгуків з цього приводу, навіть 70 Мб / с по Wi-Fi отримували від цього роутера, інформація з інтернету, не перевірена. Буде можливість, протестуйте. Але, не потрібно забувати, що умови у всіх різні (перешкоди, тип підключення до провайдера) і результат звичайно ж буде різним. Так само, багато що залежить від пристрою яке підключаєте і на якому заміряє швидкість.

Мій відгук:

Від Keenetic Start у мене тільки приємні враження. Мені відразу дуже сподобалася коробочка. В середині білий картон, а особливо красиво виглядає коробочка з інструкціями (у Apple напевно підгледіли). Всі глянцеві панелі роутера заклеєні плівкою.

Помітно, що в компанії ZyXEL подбали про звичайний користувача, який самостійно буде налаштовувати роутер. Всі порти і кнопки на задній панелі підписані російською мовою (що рідкість), і зрозуміло. Наприклад, роз'єм в який підключаємо кабель від провайдера, так і підписаний "Інтернет". Так само, окремо варто відзначити зрозумілу панель управління російською мовою. Наприклад, у тій же компанії TP-LINK російська панель керування не на всіх пристроях і версіях прошивок.Писав про це тут.

Мінусів у цьому роутере я для себе не знайшов. Хіба що дуже марка, глянцева панель. Але там її не багато (на верхній панелі). І кнопка WPS натискається якось не дуже приємно і голосно.

Поділіться в коментарях своїм відкликанням про Keenetic Start. Особливо цікаво, як він працює під пристойною навантаженням, гріється чи і наскільки ріже швидкість. Будемо вдячні:)