ZyXEL не входить в налаштування на my.keenetic.net і 192.168.1.1

З роутерами компанії ZyXEL, точно так само як і з пристроями інших виробників, бувають випадки, коли не виходить зайти в налаштування. Я маю введу настройки маршрутизатора, які можна відкрити через браузер. Ще їх називають: "веб-конфігуратор", або "панель управління".

Зараз ми спробуємо розібратися, з якої причини ви не можете отримати доступ до веб-конфігуратору свого маршрутизатора ZyXEL. Розглянемо найпопулярніші причини, і їх рішення.

У нас на сайті вже є докладна інструкція по входу в налаштування роутера ZyXEL. Я настійно рекомендую перейти по посиланню, і спробувати зробити все за інструкцією. Можливо, все вийде, і не потрібно буде розбиратися з цією проблемою. Ну а якщо ніяк не входить в налаштування роутера, то дивіться статтю далі.

Що робити, якщо не заходить в веб-конфігуратор ZyXEL?

Давайте по порядку.

1 Насамперед потрібно перевірити підключення до роутера. Що б відкрити сторінку з настройками нашого маршрутизатора, ми повинні бути до нього підключені. Можна підключатися як з мережевого кабелю, так і по Wi-Fi. До речі, якщо не виходить зайти по кабелю, то спробуйте по Wi-Fi. Приблизно так виглядає підключення по кабелю:

З підключенням по Wi-Fi, думаю все зрозуміло.Ви просто повинні бути підключені до бездротової мережі свого роутера. Але, якщо не виходить відкрити сторінку з настройками, то спробуйте підключиться по кабелю.

2 Адреса для входу в настройки роутера ZyXEL Keenetic. Якщо ви візьмете свій роутер, і подивіться на наклейку на нижній стороні, то там побачите адресу для входу в настройки. Підписаний він як "веб-адреса". Як правило, останнім часом там вказано хостнеймmy.keenetic.net.

Значить, набравши в адресному рядку браузераmy.keenetic.net, Повинні відкритися настройки маршрутизатора ZyXEL. IP-адреса 192.168.1.1 так само працює, і настройки за цією адресою відкриваються без проблем. Але, ви швидше за все бачите помилку: "Неможливо відкрити сторінку", або "Сторінка недоступна".

Перевірте, чи правильно ви набираєте адресу в браузері. Не потрібно набирати "http: //" і "www". Просто вказуємо адресу: my.keenetic.net, або 192.168.1.1.

3 Спробуйте відкрити настройки з іншого браузера, або з іншого устрйоства (якщо є така можливість). Можна зайти навіть з телефону, або планшета. Якщо з іншого пристрою так само не виходить зайти в веб-конфігуратор маршрутизатора, то дивіться наступну пораду.

4 Давайте перевіримо настройки IP і DNS-адрес, у властивостях підключення по локальній мережі, або у властивостях бездротового підключення (в залежності від того, як ви підключені до роутера).

Натисніть правою кнопкою миші на значок підключення до інтернету, і виберіть "Центр управління мережами ...". Далі, ліворуч переходимо в "Зміна параметрів адаптера".

Натискаємо правою кнопкою миші на адаптер, через який ви підключені до роутера. Якщо з мережевого кабелю, то це "Підключення по локальній мережі" (В Windows 10 - Ethernet). А якщо по Wi-Fi підключаєтеся, то натискаємо на "Бездротовий адаптер", і вибираємо "Властивості".

Далі, виділяємо "Протокол інтернету версії 4 ...", натискаємо на кнопку "Властивості", і якщо в новому вікні у вас задані якісь адреси, то ставимо автоматичне отримання IP і DNS, і натискаємо Ok.

Перезавантажте комп'ютер, і спробуйте знову увійти в панель управління роутера ZyXEL Keenetic.

Якщо так і не виходить зайти на автоматичних настройках, то можна спробувати прописати статичний IP і DNS адресу. Ось так:

І знову перезавантажте комп'ютер.

5 Можливо, проблема в роутері. Дуже часто, якщо не виходить відкрити настройки роутера, він уже просто зламаний. Як правило, горить тільки індикатор живлення.

Можна ще спробувати зробити скидання налаштувань. Я вже писав про те, як зробити скидання налаштувань маршрутизатора ZyXEL Keenetic до заводських. Можливо, після цього вийде відкрити web-конфігуратор.