Дзвінки друзям через Steam

Однією з найбільш затребуваних функцій серед онлайн-гравців є можливість голосового чату під час ігрового процесу. Для цього використовуються різні програми, серед яких однією з найпопулярніших є Skype. Але якщо ви користуєтеся Steam, то через нього теж можна зателефонувати. Справа в тому, що офіційний клієнт надає функцію голосового чату між друзями або навіть цілою групою.

Як здійснювати дзвінки в Steam.

Як налаштувати своє обладнання? Як зателефонувати своєму другові через Стим? Як організувати груповий дзвінок? На ці питання ми відповімо в сьогоднішньому матеріалі.

зміст

 • 1 налаштування мікрофона
 • 2 Як зробити дзвінок
 • 3 Як зробити груповий дзвінок
 • 4 висновок

налаштування мікрофона

Щоб все працювало, як потрібно, перш за все необхідно налаштувати використовуване обладнання. Вам знадобиться або гарнітура з вбудованим мікрофоном, або ж окремий мікрофон. Користуючись ноутбуком, можна обходитися без зовнішніх пристроїв, оскільки більшість моделей мають вбудований мікрофон непоганої якості. Отже, розглянемо, в якому порядку вам потрібно виконати налаштування.

 1. Запустіть офіційний клієнт Steam.
 2. У лівому верхньому кутку клікніть Steam - Налаштування, після чого перейдіть у вкладку "Голос".
 3. Ви побачите список доступних на вашому пристрої мікрофонів. Якщо ви не встановлюєте ніякі додаткові програми для управління звуком, він зазвичай буде одним. У цьому меню ви зможете налаштувати гучність мікрофона, а також вихідну гучність, крім того, є можливість перевірити його роботу. Якщо ви використовуєте кілька мікрофонів на комп'ютері або ноутбуці, то можна вибрати потрібну, або ж кожен раз виконувати настройки.
 4. Перевірте, чи коректні установки вашого мікрофона. Регулювання гучності сигналу, а також задайте режим активації голосового чату. Вам будуть доступні дві опції: або виявлення голосу, або після натискання певної клавіші. У першому випадку, як тільки ви почнете говорити з певною гучністю, голосовий чат буде активований. У другому випадку вам потрібно натиснути клавішу на клавіатурі для активації функції.
 5. Натисніть кнопку OK для збереження параметрів.

Як зробити дзвінок

Після того, як ви внесете необхідні коректування параметрів, можна спробувати зателефонувати комусь із своїх друзів.Що для цього необхідно зробити?

 1. У списку друзів знайдіть потрібний контакт і двічі клікніть по ньому, щоб активувати чат.
 2. У правому верхньому куті віконця натисніть на трикутну стрілку, після чого в випадаючому меню виберіть функцію "Зателефонувати".
 3. Ваш співрозмовник побачить спливаюче повідомлення і почує звуковий сигнал вхідного дзвінка. Він зможе або прийняти ваш виклик, або відхилити, вибравши відповідну кнопку у віконці. Якщо через 20 секунд він не відповість, дзвінок буде автоматично перервано.
 4. Дочекавшись відповіді одного, переконайтеся, що все працює коректно. Система буде показувати рівень сигналу і гучності. Також ви зможете поставити бесіду на утримання або відключити її повністю.

Як зробити груповий дзвінок

Якщо ж вам потрібно зв'язатися відразу з декількома людьми, скористайтеся функцією групового голосового чату. Як її активувати?

 1. Визначте список ваших контактів, з якими ви хочете створити груповий дзвінок, після чого внесіть їх в закриту групу, послідовно запросивши кожного з них. Для цього в списку друзів двічі клікніть на ім'я користувача, після чого натисніть трикутну стрілку і перейдіть за посиланням "Запросити у чат".
 2. Після того, як кожен із співрозмовників прийме запрошення, буде створена група, в якій кожен користувач матиме окрему вкладку.
 3. У груповому чаті запросіть кожного учасника в голосовий чат, послідовно натиснувши біля кожного імені "Зателефонувати". Кожен, хто приєднається до бесіди, почує спільну розмову. Якщо він цього не зробить, то чути нічого не зможе.
 4. Як ініціатор створеного групового дзвінка, ви можете відключити кожного окремого користувача, або завершити всі бесіди відразу.

висновок

Тепер ви точно знаєте, як зателефонувати своїм друзям в стім. Насправді, це дуже нескладно і в переважній більшості випадків технічних проблем не виникає. Якщо ж у вас щось не виходить налаштувати, задавайте свої питання в коментарях.