Значок мережі перекреслений червоним хрестиком. Статус з'єднання "Немає доступних підключень"

Привіт! Вчора, після написання статті про виключення WI-Fi на ноутбуці, зустрівся з проблемою, коли значок Wi-Fi на панелі повідомлень з червоним хрестиком (доступні мережі точно є). Якщо на нього натиснути, то пише:"Немає доступних підключень". Виглядає ця біда ось так:

Якщо зайти в управління адаптерами (Панель керування \ Мережа та Інтернет \ Мережеві підключення), то Бездротове мережеве з'єднання включено, але біля нього так само червоний хрестик і написано немає підключення.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Якщо вимкнути його і включити, то нічого не допомагає, ноутбук так і не бачить доступні Wi-Fi мережі. Так, таке дійсно може бути, коли немає доступних бездротових мереж. Але, в тому, що вони є, я був упевнений. Тільки що все працювало, та й телефон лежить поруч, був підключений до моєї мережі.

Чому так сталося?

Я коли вчора писав статтю, натиснув на своєму ноутбуці Asus поєднання клавіш Fn + F2, Які повинні відключати бездротові мережі (Wi-Fi). Але, після натискання, у мене нічого не вимкнулося. З'явилося лише картинка, що мовляв все бездротові з'єднання відключені. Я так і залишив їх у вимкненому режимі, але все працювало.

Після перезавантаження ноутбука, вже значок мережі був перекреслений, і ноутбук не бачив жодної доступної мережі. Включення способом Fn + F2 не допомогло (хоча, напевно потрібно було просто перезавантажити ноутбук, і все б запрацювало).

Дивіться також:

  • Як повністю вимкнути Wi-Fi на ноутбуці (Windows 7, Windows 8)?
  • Підключаємося до Wi-Fi на Windows 8 (Windows 8.1). Можливі проблеми при підключенні
  • Чому не працює Wi-Fi на ноутбуці (нетбуці)? Як підключити ноутбук до Wi-Fi роутера? Помилка "Windows ні ...
  • Помилка: Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі (рішення)
  • Як видалити бездротове з'єднання з мережею і підключитися заново до Wi-Fi?

Але я знайшов спосіб, який запустив все з'єднання, і Wi-Fi запрацював. Це один, з тих небагатьох випадків, коли Windows сама все полагодила 🙂. Допомогла "Діагностика неполадок".

Якщо у Вас виникла така проблема, то спочатку переконайтеся, що доступні мережі все такі є, перевірте поєднання клавіш, якими на Вашому ноутбуці вмикаються і вимикаються бездротові модулі, ну і можете запустити діагностику.

Червоний хрестик і "Немає доступних підключень"

Вирішив я проблему так: натискаємо правою кнопкою миші на значок мережі, на панелі повідомлень і вибираємо"Діагностика неполадок".

Чи піде пошук проблем.Потім, повинно з'явиться вікно, в якому буде написано: "Включити здатність до використання бездротового зв'язку". натискаємо на Внести це виправлення.

Бачимо звіт про проблеми. Wi-Fi вже має запрацювати. натискаємо на Закрити модуль усунення неполадок.

От і все.

Якщо у Вас щось не вийшло, то подивіться цю статтю https://f1comp.ru/internet/pochemu-ne-rabotaet-wi-fi-na-noutbuke-netbuke-kak-podklyuchit-noutbuk-k-wi-fi -routeru-oshibka-windows-ne-udalos-podklyuchitsya-k /. У ній написано про різні проблема з підключенням до бездротових мереж.