Windows 8 версії і вартість

Привіт друзі! Нарешті сталося, 26 жовтня Windows 8 офіційно була представлена ​​і поступила в продаж. Зараз вже з'явилося багато думок, з приводу того, хороша чи погана ця ОС, але мені здається що робити висновки поки рано, трохи почекаємо, а там побачимо.

 

У цій статті хочу коротко написати, які версії Windows 8 існують і за якою ціною можна придбати, або оновиться до Windows 8. Нова ОС вийшла в чотирьох версіях. Windows 8 і Windows 8 Pro, швидше за все версії для використання на домашніх комп'ютерах. Windows RT для планшетів, і Windows 8 Enterprise - щось типу бізнес версії. Зараз докладніше розглянемо кожну з версій.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Версії Windows 8

Windows 8

Найпростіша і нешкідлива версія нової операційної системи. Вона містить найнеобхідніші функції, які можуть знадобиться простому користувачеві.

Дивіться також:

  • Microsoft починає оновлення до Windows 8 Pro
  • Windows 8 - офіційне відео
  • Microsoft готується випустити на ринок планшет під управлінням Windows 8
  • Windows Phone 8 буде робота з програмами від WP7
  • Перший Skype для Windows Phone вийшов з безліччю проблем

Windows 8 Pro

Це версія більш функціональна, як Windows 7 Ultimate.Може працювати як сервер Remote Desktop, шифрування диска, файлової системи і багато інших просунутих функція, яких немає в простий Windows 8.

Windows 8 Pro N

Відрізняється від попередньої версії тим, що в її комплекті немає Windows Media Player.

Windows 8 Enterprise

Ця версія пропонує корпоративні функції. Windows To Go - завантаження з зовнішніх накопичувачів, AppLocker - заборона на запуск ОС, по забороненим списками і т. Д. Ця версія добре підійде для компаній.

Windows RT

Версія для планшетних комп'ютерів. Головні особливості, це робота на ARM процесорах. і підтримка сенсорних екранів. Що стосується прикладений, то встановлювати їх можна тільки з Windows Store. Ця версія буде продаватися тільки в установленому вигляді. Купити окремо її не можна.

Цінними є на Windows 8

Оновити свою Windows 7, XP і Vista, можна за 39.99 доларів, до кінця січня 2013 року. Якщо ви купили комп'ютер з Windows 7 в період з 02.06.12 по 31.01.13, то оновиться до Windows 8 можна за 14.99 доларів.

Windows 7 Starter, Home Basic і Home Premium можна оновити лише до Windows 8 і Windows 8 Pro. Windows 7 Professional, можна оновити лише на Windows 8 Pro і Windows 8 Enterprise. А Windows 7 Ultimate оновити на Windows 8 Pro.