Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи за допомогою останньої вдалої конфігурації

Привіт друзі! Багато статей вже написано мною про те що робити якщо Windows 7 не завантажується. Але про те що потрібно зробити в першу чергу якщо ваш комп'ютер відмовляється запускатися, я ще не писав, а може і писав :). Ну нічого страшного, краще два рази ніж ні разу :).

Це буде такий собі раду, як наддають першу швидку допомогу системі, в разі її відмови. Зазвичай я пишу подібні поради і описую в них як відновити роботу Windows 7 в разі появи конкретної помилки. Але сьогодні я напишу як спробувати вилікувати систему від появи різних помилок і проблем при завантаженні.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейЕслі ви включаєте комп'ютер, а він прямо кажучи не включається. Ну ви знаєте як це буває, з'являється певна помилка, синій екран, або ж просто комп'ютер сам перезавантажується, то потрібно спробувати запустити комп'ютер з останньої вдалої конфігурації з працездатними параметрами.

Якщо говорити про те, від чого Windows не зможе завантажитися, то тут дуже багато варіантів. Наприклад збій може відбутися після установки якоїсь програми, або драйвера.Після очищення комп'ютера від вірусів. Після неправильного завершення роботи (коли наприклад пропала електрика). У мене було, що ввечері нормально вимкнув комп'ютер, а вранці він вже не запускається, і начебто нічого не встановлював, а тут таке.

Дивіться також:

  • Швидке рішення помилки "Не вдалося запустити Windows через зіпсованого або відсутнього файлу ...
  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.
  • Вся інформація яка необхідна для установки (переустановлення) Windows 7 (Windows 8, XP)
  • Як зайти в безпечний режим Windows
  • Що робити якщо з'являється синій екран смерті?

У таких випадку насамперед пробуємо запустити комп'ютер з останньої вдалої конфігурації. Якщо це не допоможе, то тоді вже треба шукати інші способи вирішення проблеми, наприклад пошук помилково. Але як показує моя практика, "Остання вдала конфігурація" допомагає дуже часто повернути комп'ютер до життя. Тим більше що зробити всі ці дії можна за кілька хвилин. Зараз докладніше.

Як запустити Windows 7 з останньої вдалої конфігурації?

Все дуже просто. Перезавантажуємо комп'ютер і відразу ж активно натискаємо клавішу F8.

З'явиться чорне вікно з вибором додаткових варіантів завантаження. Вибираємо "Остання вдала конфігурація (додатково)" і натискаємо "Enter".

Якщо Windows завантажиться, значить все добре, пощастило. Ну а якщо немає і знову з'являтися проблеми, то потрібно шукати інші рішення. Можете почитати цей блог, я описував вирішення багатьох конкретних помилок. Успіхів!