Windows 7 Як змінити програму за замовчуванням?

Привіт друзі! Вирішив сьогодні розповісти вам про те, як змінити програму за замовчуванням в операційній системі Windows 7. Не зрозуміли про що я? Кожен тип файлів, наприклад .txt відкривається через певну програму. Той же .txt відкривається за замовчуванням через програму "Блокнот", .doc через Microsoft Office Word (якщо він встановлений), або "WordPad".

 

Зараз я розповім, як поміняти програму за замовчуванням, тобто, як зробити так, що б по подвійному натисненню на певний файл, він відкривався через програму, яку ми хочемо. А чи не через ту, яку цього файлу привласнила операційна система. На перший погляд, це виглядає не дуже то і потрібним, але повірте мені таку пораду знадобиться.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Наприклад текстовий файл формату .txt відкривається через блокнот, а вам потрібно, що б він відкривався через Word, ось потрібно і точка :). Можна звичайно ж весь час вибирати "Відкрити за допомогою", і вибирати Word, але це дуже довго. Можна зробити що б він відкривався по подвійному натисненню мишкою, і не робити весь час так багато дій.

Дивіться також:

  • Як видалити програму в Windows 7?
  • Як включити або відключити відображення розширень файлів
  • Скачав файл а він не відкривається або як відкрити невідомий файл
  • Завантажили файл і не знаєте чим його відкрити? Сервіс "Чим відкрити" підкаже
  • Як зробити так, щоб програма запускалася під час завантаження Windows? Додаємо програму в автозавантаження

Міняємо програму за замовчуванням

В цьому немає нічого складного, на файл, програму для відкриття якого ми хочемо змінити натискаємо правою кнопкою миші, вибираємо "Відкрити за допомогою", і тиснемо "Вибрати програму ...".

 

Потім відкриється вікно, в якому вироблені потрібні нам програму, якщо в верхньому блоці її немає, то натисніть на спойлер "Інші програми". Виділяємо потрібну нам програму, потім ставимо галочку (якщо її немає), на "Використовувати обрану програму для всіх файлів такого типу" і натискаємо "Ок".

 

Тепер всі файли, з таким розширенням будуть відкриватися через обрану нами програму. За бажанням, таким же способом можна назад змінити програму за замовчуванням, просто вибравши іншу програму. Ще я писав про те, що робити коли не відчиняються файли, думаю буде корисно почитати. Успіхів!