Windows 7 як перенести файли і настройки на новий комп'ютер?

Привіт друзі! Всі теми, які стосуються особистих даних, файлів і налаштувань завжди дуже актуальні. Так само як і актуальні способи їх збереження, перенесення і відновлення. Тому сьогодні я хочу написати про те, як перенести настройки, облікові записи, налаштування програм і файли з одного комп'ютера на інший під управлінням операційної системи Windows, в даній статті ми розглянемо приклад на Windows 7.

 


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Для перенесення даних, ми будемо використовувати стандартну утиліту "Міграція даних Windows". В операційних системах Windows Vista і Windows 7 ця утиліта вже вбудована, а для Windows XP її можна завантажити з сайту Microsoft http://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=7349.

Як перенести дані на інший комп'ютер?

Ну що ж, давайте почнемо.

Запускаємо утиліту "Засіб перенесення даних Windows", для цього заходимо в "Пуск", "Всі програми", "Стандартні", "Службові" і запускаємо "Засіб перенесення даних Windows".

Утиліта запуститься, і на головній сторінці можна почитати, що вона може перенести. Для продовження натисніть "Далі".

Тепер нам потрібно вибрати, яким способом ми будемо переносити і приймати дані на новий комп'ютер. Способу є три:

  1. За допомогою кабелю перенесення даних. Чесно кажучи я так і не зрозумів про яке кабелі йдеться. Начебто б не про мережевий, тому що наступний пункт, це перенесення даних за допомогою мережі. На скільки я знаю по USB два комп'ютера з'єднувати не можна. Ну да ладно, припустимо цей спосіб і йдемо далі.
  2. Другий спосіб. це перенесення даних за допомогою мережі. Якщо у вас обидва комп'ютера з'єднані в мережу, то можете спробувати цей спосіб.
  3. Ну а для прикладу ми будемо використовувати, третій спосіб. Він як мені здається найпростіший і доступний всім. Він полягає в збереженні файлів і налаштувань в один архів, з можливістю відновлення даних з цього архіву на новому комп'ютері.

Тому вибираємо "Зовнішній диск або USB флеш-пам'ять".

Потім нам потрібно вибрати на якому комп'ютері ви запустили майстер перенесення динних. Для того, що б створити файл всіх налаштувань і файлів, потрібно вибрати "Це мій вихідний комп'ютер". Перший варіант будемо вибирати, коли будемо відновлювати дані на новому комп'ютері.

Тепер потрібно почекати, поки програма перевірить можливість перенесення.

Після перевірки у нас швидше за все з'явиться можливість перенести дані загальні і конкретної облікового запису.Можна скасувати деякі пункти (натиснувши на "Налаштування"), які ви не хочете переносити, наприклад відео або музику, вони дуже багато займають. Просто зніміть галочки з непотрібних пунктів і натисніть "Далі". Дивіться, що б файл перенесення вийшов не дуже великим.

Дивіться також:

  • Sony Vegas: як перенести проект з одного комп'ютера на інший?
  • Як зберегти і відновити закладки в Опері?
  • Відновлюємо інформацію після форматування флешки, розділу, жорсткого диска. [RS Partition Recovery]
  • Як перенести контакти з Android (Google Контакти) в новий телефон на Windows Phone 8?
  • Відновлюємо інформацію з зовнішнього жорсткого диска (флешки, локального розділу) за допомогою програми Recuva

Якщо ви хочете захистити файл відновлення даних, то вкажіть пароль, якщо ж ні, просто натисніть "Зберегти".

Тепер нам потрібно просто вказати місце, куди ми будемо зберігати наш файл з копією даних. Якщо він буде відновлюватися на іншому комп'ютері, то збережіть його на флешку, або зовнішній жорсткий диск. А якщо ви просто хочете перевстановити Windows, і потім його відновити на цьому ж комп'ютері, то можете зберегти його на жорсткий диск.

Тільки не зберігайте в розділ де встановлена ​​операційна система, швидше за все це локальний диск C.Тому-що при переутсановке Windows цей розділ буде відформатований. Збережіть його на локальний диск D, або E. У будь-якому випадку, цей файл потім можна скопіювати і перенести куди потрібно.

Потрібно почекати поки файл збережеться. Після збереження файлу можна почати відновлення даних на новому комп'ютері. Або після переустановлення операційної системи.

Відновлюємо дані з файлу

Після того, як файл був збережений, і по потребі перенесений, нам потрібно відновити дані з нього. Тут немає нічого складного, знову запускаємо "Засіб перенесення даних Windows". Натискаємо "Далі".

Вибираємо третій варіант.

Вибираємо "Це мій новий комп'ютер".

Натискаємо "Так".

Вибираємо файл, який ми зберігали. Натискаємо "Відкрити".

Чи можемо налаштувати елементи для перенесення і натискаємо "Перенести".

Ось і все, тепер наші файли і настройки перенесені на новий комп'ютер.

Коли і де використовувати перенесення даних?

Можливо, це потрібно було написати на початку статті. Хотів ще сказати кілька слів, про те коли може стане в нагоді перенесення даних. У статті я писав, що ми переносимо дані на новий комп'ютер. І це напевно найпоширеніший варіант, при покупці нового комп'ютера в кілька кліків можна перенести всі дані, і це дуже зручно.

Але не тільки покупка нового комп'ютера може стати причиною перенесення даних. Цією фішкою можна скористатися наприклад при заміні жорсткого диска, або при переутсановке операційної системи. Удачі друзі!