Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.

Привіт друзі! Те, що Windows 7 любить полякати всякими там синіми екранами та іншими помилками, думаю знають всі. Але не всі знають як потрібно боротися з цими проблемами. Сьогодні я напишу що робити якщо Windows 7 не завантажується і як спробувати повернути працездатність системи.

Ви розумієте, що проблем які призводять до різних помилок є дуже багато, як і самих помилок. І звичайно ж способів, якими можна полагодити всі ці "глюки" є теж багато! Я напишу про один спосіб, який варто застосувати в першу чергу, в тому випадку якщо Windows 7 перестала завантажуватися.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Якщо ви включаєте комп'ютер, і тут перед вами з'являється помилка типу "Не вдалося запустити Windows через зіпсованого або відсутнього файлу ...", або "Status: 0xc0000225" (ці дві помилки я написав для прикладу, у вас може бути інша проблема), то варто в першу чергу спробувати спосіб, про який я зараз напишу, ну а якщо вже не допоможе, то тоді шукати вирішення проблеми за номером помилки, або іншим її ознаками.

А якщо вам все це вже здалося складним, то краще зверніться до хлопців, які роблять ремонт ноутбуків СПб, думаю так буде простіше.Ну а якщо у вас вже загорілися очі, і ви хочете полагодити комп'ютер самі, то читаємо далі :).

Windows 7 не завантажується? Вирішуємо проблему.

Нам знадобиться всього лише інсталяційний диск з Windows 7. Хтось скаже, да уж, всього-то. Але навіть якщо у вас його немає, то створити його не так вже й складно. Просто скачайте в інтернеті .iso образ, і запишіть на диск.

Значить так, вставляємо інсталяційний диск з Windows 7 в привід комп'ютера і перезавантажуємо його. Якщо ви побачите напис, таку як нижче на зображенні, то натискаємо будь-яку кнопку і чекаємо поки з'явиться вікно з вибором мови.

Ну а якщо ви не побачили такого запису, а з'явилася помилка, тобто комп'ютер спробував завантажиться як завжди, то заходимо в БІОС, і виставляємо завантаження з CD / DVD дисків. Після цього знову перезавантажуємо комп'ютер.

Дивіться також:

  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи за допомогою останньої вдалої конфігурації
  • BOOTMGR is missing - відновлюємо завантажувач в Windows 7
  • Помилка BOOTMGR is compressed в Windows 7. Що робити?
  • Не вдалося запустити Windows через зіпсованого або відсутнього файлу WINDOWSSYSTEM32configsystem
  • Відновлення системи в Windows 7. Як зробити відкат системи?

Бачимо вікно з вибором мови. Вибираємо російський і натискаємо "Далі".

У наступному вікні вибираємо "Відновлення системи".

Після пошуку встановлених систем на комп'ютері, виберіть у списку свою систему (швидше за все вона там пильнує одна), і натисніть "Далі".

Тепер у нас є можливість вибрати один із способів, що б відновити роботу Windows 7. Якщо у вас включено "Відновлення системи", то можете спробувати цей спосіб. Якщо припустимо у вас є диск з образом для відновлення, то можете спробувати з його допомогою полагодити комп'ютер, вибравши "Відновлення образу системи". Так само можна запустити "Командний рядок", яка до речі може стане в нагоді при інших способах вирішення системних помилок.

Але я раджу для початку запустити "Відновлення запуску". Після того, як ви оберете цей пункт, утиліта просканує комп'ютер, і якщо знайде проблему, через яку Windows 7 не завантажувалася, то спробує її виправити.

Якщо цей спосіб не допоміг і Windows 7, як і раніше не завантажується, то потрібно шукати вирішення проблеми наприклад за словами з помилки, або коду. Можете також скористатися пошуком в цьому блозі, можливо про таку проблему я вже писав. Сподіваюся мені вдалося вам допомогти. Удачі друзі!