Windows 7 як зробити що б в папках файли відображаються не списком, а звичайними значками?

Привіт! Якийсь довгий заголовок вийшов, ну да ладно :), головне що б зрозуміло було про що стаття. А писати я сьогодні буду як ви вже зрозуміли, про те як в Windows 7 зробити так, що б замість списків файли в папках відображатися звичайними значками, ну або великими, це вже на любителя.

Не знаю як вам, але мені не подобається коли всі файли в папках у вигляді списків, все маленьке, та й працювати з ними не зручно. А після установки Windows 7 за умовчанням всі файли відображаються у вигляді таблиці. І навіть якщо поміняти вид, то після того як ви закриєте папку і знову її відкриєте, все буде знову відображатися таблицею (списком). Тому тут потрібно трохи пошаманити 🙂 як саме, я зараз напишу.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейЗаходім в папку, де є інші папки або файли, і натискаємо на значок зміни уявлення. Потім виберемо "Звичайні значки", або те що вам найбільше підходить.

Дивіться також:

  • Як включити або відключити відображення розширень файлів
  • Як зберегти закладки, паролі та експрес-панель в Opera (нової версії від 15-тій) при перевстановлення Windows?
  • Вірус. Все папки у вигляді ярликів.
  • Що робити якщо кожна папка відкривається в новому вікні?
  • Папка невидимка: як приховати папку?

Пол справи зробили, тепер папки відображаються як потрібно. Але тепер нам потрібно зберегти ці зміни і застосувати їх до всіх папок. Для цього, нічого не закриваємо, а натискаємо на "метод" і вибираємо "Параметри папок і пошуку".

Відкриється вікно налаштування параметрів папок. Переходимо на вкладку "Вид", потім натискаємо "Застосувати до папок", підтверджуємо натиснувши "Так" і "Ok".

Ось так просто, можна встановити потрібний нам вигляд для всіх папок. Сподіваюся що моя порада вам стане в нагоді. Будуть питання, задавайте їх у коментарях. Успіхів!