Windows 7 перезавантажується при завантаженні

У цій інструкції спробуємо вирішити проблему з постійною перезавантаженням Windows. Таке може відбуватися з різних причин, але найбільш ймовірні сценарії, я сподіваюся, у мене вийде згадати.

У перших двох частинах цього керівництва буде розказано про те, як виправити помилку, якщо Windows 7 сама перезавантажується після екрану вітання без жодних видимих ​​причин - два різні способи. У третій частині поговоримо ще про один поширеному варіанті: коли після установки оновлення, перезавантажується, а після цього знову пише установка оновлень - і так нескінченно. Так що якщо у вас цей варіант, можете відразу перейти до третьої частини. Див. Також: Windows 10 пише Неможливо завершити оновлення і перезавантажується.

Автоматичне відновлення запуску Windows 7

Це, мабуть, найпростіший із способів, який слід спробувати, коли Windows 7 при завантаженні перезавантажується. Однак, на жаль, цей спосіб рідко допомагає.

Отже, вам знадобиться інсталяційний диск або завантажувальний флешка з Windows 7 - не обов'язково ті ж самі, з яких ви встановлювали операційну систему на комп'ютер.

Завантажити з цього накопичувача і, вибравши мову, на екрані з кнопкою "Встановити" натисніть по посиланню "Відновлення системи".Якщо після цього з'явиться вікно з питанням "Would you like to remap the drive letters to match the mappings from the target operating system?" (Чи хочете ви, щоб букви дисків були змінені відповідно до призначення в цільової операційній системі), дайте відповідь "Так". Особливо це стане в нагоді, якщо цей спосіб не допоможе і ви будете використовувати другий з описаних в цій статті.

Також вам буде запропоновано вибрати копію Windows 7 для відновлення: виберіть і натисніть "Далі".

З'явиться вікно коштів відновлення. Верхній пункт буде говорити "Відновлення запуску" (Startup Repair) - ця функція дозволяє автоматично виправити найбільш типові помилки, що заважають Windows нормально запускатися. Натисніть по цьому посиланню - після цього залишиться тільки чекати. Якщо в результаті ви побачите повідомлення про те, що проблем з запуском не знайдено, натисніть кнопку "Скасувати" або "Cancel", будемо пробувати другий спосіб.

Рішення проблемою з перезавантаженням відновленням реєстру

У вікні засобів відновлення, яке було запущено в попередньому способі, запустіть командний рядок. Також ви можете (якщо не використали перший спосіб) запустити безпечний режим Windows 7 з підтримкою командного рядка - в цьому випадку, ніякої диск не знадобиться.

Важливо: всі нижче описане я не рекомендую використовувати початківцям користувачам. Решті - на свій страх і ризик.

Примітка: зверніть увагу, що при подальших діях, буква системного розділу диска на вашому комп'ютері може бути не C :, в цьому випадку використовуйте призначену.

У командному рядку введіть C: і натисніть Enter (або іншу букву диска з двокрапкою - буква диска відображається при виборі ОС для відновлення, якщо ви використовуєте диск або флешку з дистрибутивом ОС. При використанні безпечного режиму, якщо я не помиляюся, системний диск буде під буквою C :).

Введіть по порядку команди та доводить їх виконання там, де потрібно:

CD \ windows \ system32 \ config MD backup copy *. * Backup CD RegBack copy *. * ... 

Виправлення автоматичної перезавантаження Windows 7

Зверніть увагу на дві точки в останній команді - вони обов'язкові. Про всяк випадок, про те, що роблять ці команди: спочатку ми заходимо в папку system32 \ config, потім створюємо папку backup, в яку копіюємо всі файли з config - зберігаємо резервну копію. Після цього переходимо в папку RegBack, в якій збережена попередня версія реєстру Windows 7 і копіюємо файли звідти замість тих, що використовуються на даний момент системою.

По завершенні цього, перезавантажте комп'ютер - швидше за все, тепер він завантажиться нормально. Якщо цей спосіб не допоміг, то навіть і не знаю, що ще порадити.Спробуйте прочитати статтю Чи не запускається Windows 7.

Windows 7 нескінченно перезавантажується після установки оновлень

Ще один варіант, який також досить поширений - після оновлення Windows перезавантажується, знову встановлює поновлення X з N, знову перезавантаження і так до нескінченності. В цьому випадку, спробуйте виконати наступні дії:

  1. Зайдіть в командний рядок у відновленні системи з завантажувального носія або запустіть безпечний режим з підтримкою командного рядка (в попередніх пунктах описано, як це зробити).
  2. Введіть C: і натисніть Enter (якщо перебуваєте в режимі відновлення, буква диска може відрізнятися, якщо в безпечному режимі з підтримкою командного рядка - так і буде C).
  3. Введіть cd c: \ windows \ winsxs і натисніть Enter.
  4. Введіть del pending.xml і підтвердіть видалення файлу.

Це очистить список оновлень, які чекають установки і Windows 7 після перезавантаження повинен запуститися нормально.

Сподіваюся, ця стаття буде корисною тим, хто зіткнувся з описаної проблемою.