Windows 7 як відключити автоматичну перезавантаження при системну помилку?

Привіт дорогі відвідувачі! Про всяких там синіх екранах, і інших помилках, які любить викинути Windows 7 я вже писав і не один раз. Сьогодні ж я хочу написати про те, як відключити автоматичну перезавантаження системи при помилку.

У Windows (не тільки у сімки) заведено так, що під час якоїсь більш менш серйозної помилки система автоматично перезавантажується. Ну що ж, це непогано, особливо коли така помилка викликана якоюсь програмою. Комп'ютер перезавантажиться, програма закриється і все буде працювати, або має працювати :).

Але інша справа, коли комп'ютер перезавантажується через ті ж сині екрани, або інші серйозні системні помилки. Просто такі помилки як правило явище постійне, ну або до того часу поки не буде прибрана причина. Так ось, якщо з'являється якась той помилка, і комп'ютер тут же перезавантажується, то ми не встигаємо розглянути напис, яка є на тому ж синьому екрані. А якщо прочитати що там написано, ще й переписати код помилки, то можна пошукати спосіб її усунення.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Так що відключити автоматичну перезавантаження варто, і зараз я напишу як це зробити.Ті більш, що комп'ютер завжди можна перезавантажити натисканням на спеціальну кнопочку.

Відключаємо автоматичну перезавантаження системи

Натискаємо правою кнопкою миші на "Комп'ютер" і вибираємо "Властивості".

Дивіться також:

  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи за допомогою останньої вдалої конфігурації
  • Як включити (відключити) відновлення системи в Windows 7? Створюємо точку відновлення
  • Часто з'являються сині екрани? Перевіряємо оперативну пам'ять засобом перевірки пам'яті Windows
  • Як відключити повідомлення про системному оновленні в NOD 32?
  • Як прибрати вибір операційної системи при включенні комп'ютера

У новому вікні праворуч вибираємо "Додаткові параметри системи".

Відкриється маленьке вікно, в якому натискаємо на "Параметри" в розділі "Завантаження і відновлення системи".

Відкриється ще одне вікно, в якому знімаємо галочку з "Виконувати автоматичне перезавантаження". Натискаємо "Ок" і закриваємо всі вікна.

Ось і все, тепер при системну помилку у вас комп'ютер перезавантажуватися не буде, а буде з'являтися помилка. Яку можна переписати і спробувати знайти спосіб її вирішення в інтернеті. Успіхів!