Windows 10 Неприпустимий ключ безпеки мережі. спробуйте ще раз

Вирішив розповісти про рішення однієї невеликої проблеми, з якою днями зіткнувся сам. Встановлював я Windows 10 на ноутбук ASUS. Все встановилося добре, система завантажилася, і я вирішив підключити його до своєї Wi-Fi мережі. Щоб поставити необхідні програми, все налаштувати і т. Д.

Відкриваю список доступних мереж, вибираю свою Wi-Fi мережу, вводжу пароль і отримую помилку "Неприпустимий ключ безпеки мережі. Спробуйте ще раз". Не зрозумів. Вводжу пароль від Wi-Fi ще раз, натискаю "Далі" і знову ця помилка жовтим текстом, мовляв неприпустимий ключ безпеки.

Перевірив розкладку клавіатури. Варто "ENG". Перевірив чи не включена Caps Lock. Не увімкнуто. Вказую пароль і знову помилка. Зробив фото:

Але я то знаю, що пароль вказую правильно. Він у мене простий. 8 цифр і одна буква. Чи не кожен день його вводжу. А тут Windows 10 відмовляється приймати пароль від Wi-Fi мережі. Не підходить пароль, хоч і впевнений, що вказую його правильно.

Якщо в Windows 10 не підходить пароль від Wi-Fi

Я довго не думаючи відкриваю блокнот (можна знайти через пошук) і прописую в ньому пароль від своєї Wi-Fi мережі. Потім копіюю пароль з блокнота в рядок введення пароля при підключенні до бездротової мережі.

І все підключилося.Більше написи "Неприпустимий ключ безпеки мережі. Спробуйте ще раз" я не побачив! Ось таке рішення.

Якщо описаний вище спосіб вам не допоміг, то швидше за все ви дійсно вказуєте неправильний пароль. Перевірте ще раз розкладку клавіатури і Caps Lock. Можете подивитися пароль на іншому комп'ютері, або в налаштуваннях роутера по інструкції: як дізнатися свій пароль від Wi-Fi.

Так само можете спробувати просто перезавантажити свій ноутбук. Перевірити, підключиться він до іншої Wi-Fi мережі.

Якщо вам вдалося вирішити цю проблему іншим способом, або у вас є корисна інформація на цю тему, то поділіться нею в коментарях. Я і відвідувачі help-wifi.com будуть вам дуже вдячні! 🙂