5 речей в Windows 7, яких не буде в Windows 8

Windows 8 зазнала суттєвих змін в порівнянні з попередньою версією операційної системи. У цій невеликій статті постараюся розглянути 6 програм і функцій, які були в Windows 7 і або не входять до складу Windows 8, або були замінені іншими, більш новими і функціональними додатками. Перераховувати буду в порядку значимості для мене особисто.

Копіювання та відновлення - замінено на File History

Якщо говорити про себе, то я жодного разу не користувався можливостями архівації та відновлення, що надаються Windows 7. (Відразу зазначу, що відновлення системи - це інша функція і нею мені не раз доводилося користуватися, виконуючи ремонт комп'ютерів у своїх клієнтів). Більшість користувачів знають про можливості архівації лише по регулярним повідомленням центру сповіщень про те, що необхідно її виконати. Хоча, мабуть, і даремно. Цілком можливо, що File History користуватися буду. А своїм потенційним клієнтам, більш того, наполегливо буду це рекомендувати.

Зникла спеціальна папка "Ігри" Windows 7

Її просто прибрали як непотрібний в Windows 8 елемент. Не думаю, що багато цією папкою користувалися, особливо з огляду на те, звідки російські користувачі беруть собі гри ... але я останнім часом користувався - на скріншоті саме мої ігри, в які, правда, ніколи немає часу грати.

Гаджети робочого столу - видалено в Windows 8

Тут, треба думати, вся справа в тому, що гаджети повинні бути замінені Windows 8 apps, а вся корисна і не дуже інформація, які вони зазвичай відображали, буде відображатися в тайла нового інтерфейсу Windows 8 Metro. Крім цього, вже з'явилися програми для того, щоб використовувати гаджети і в Windows - 8GadgetPack. Правда, це програмне забезпечення ще далеко від досконалості. Та й чи стане в нагоді?

Меню "Пуск" - замінено Start Screen

У мережі ходить маса міркувань на тему того, чи краще новий інтерфейс Windows 8 Metro, ніж класичні робочий стіл, панель задач і меню "Пуск". Однозначної думки тут поки бути не може: поживемо - побачимо. Крім того, якщо є бажання, то в Windows 8 можна повернутися і до класичного інтерфейсу.

Провідник Windows замінений на File Explorer

З назви того чи іншого провідника, звичайно, не можна зробити висновків про будь-які істотні зміни, однак вони є. Причому, судячи з усього, вони обіцяють бути досить зручними при використанні. Мене, наприклад, дуже порадувала можливість включати або вимикати відображення розширень зареєстрованих типів файлів або прихованих файлів у вкладці "Вид" в головному меню провідника, без необхідності залазити в нетрі властивостей папки та іншого.

Це лише кілька з змін, які ми побачимо в новій версії Windows. Про те, наскільки кожне з них виявиться виправданим судити, як мені здається, можна буде лише після деякого часу роботи з нею.