5 способів відправити великі файли через Інтернет

Якщо вам необхідно відправити кому-то досить великий файл, то ви можете зіткнутися з проблемою, що, наприклад, по електронній пошті цього зробити не вийде. Крім цього, деякі онлайн сервіси для передачі файлів, надають ці послуги на платній основі, в цій же статті ми поговоримо, як це зробити безкоштовно і без реєстрації.

Ще один досить очевидний спосіб - використання хмарних сховищ, таких як Яндекс Диск, Google Drive і інших. Ви завантажуєте файл свого хмарне сховище і даєте доступ до цього файлу потрібній людині. Це простий і надійний спосіб, але може бути так, що у вас там немає вільного місця або бажання реєструватися і розбиратися з даними способом для одноразової відправки файлу в пару гігабайт. В цьому випадку вам можуть стати в нагоді описані нижче сервіси відправки великих файлів.

Оновлення 2017: ще два відмінних і безпечних способу передачі великих файлів через інтернет: Firefox Send (російською), і, без сторонніх серверів: Використання BitTorrent Sync.

JustBeamIt

За допомогою сервісу justbeamit.com ви можете переслати файли безпосередньо іншій людині без будь-якої реєстрації або тривалого очікування. Просто зайдіть на цей сайт і перетягніть мишею файл на сторінку.Немає запису буде завантажуватися на сервер, так як сервіс має на увазі пряму передачу.

Після того, як ви перетягнули файл, на сторінці з'явиться кнопка "Create Link" (вставити посилання), натисніть її, і ви побачите посилання, яке потрібно передати адресату. Для передачі файлу, сторінка "з вашого боку" повинна бути відкрита, а інтернет підключений. Коли файл буде завантажуватися, ви побачите смугу прогресу. Зверніть увагу, посилання працює тільки один раз і для одного одержувача.

www.justbeamit.com

JetBytes

Сервіс передачі файлів JetBytes працює точно так само, як і JustBeamIt - вам необхідно вибрати файл на своєму комп'ютері для відправки, він точно так само не буде завантажений на сам сервер, замість цього ви просто отримаєте посилання, яке потрібно передати одержувачу. Для відправки файлу ви повинні залишатися в мережі до тих пір, поки одержувач повністю не завантажить файл до себе на комп'ютер. Завантажити файл за посиланням можна один раз.

Правда, на відміну від інших описаних в цій статті сервісів, jetBytes підтримує російську мову, що може залучити користувачів, мало знайомих з англійським.

www.jetbytes.com

FileDropper

Ще один дуже простий і безкоштовний сервіс для передачі файлів. На відміну від попереднього, він не вимагає від вас знаходження в мережі до тих пір, поки одержувач повністю не завантажить файл.Безкоштовна пересилка файлу обмежується 5 Гб, що, в общем-то, в більшості випадків буде достатньо.

Процес відправки файлу виглядає наступним чином: ви завантажуєте файл з комп'ютера на FileDropper, отримуєте посилання для скачування і відправляєте її людині, яка хоче передати файл.

www.filedropper.com

File Convoy

Сервіс аналогічний попередньому і його використання відбувається за тією ж схемою: завантаження файлу, отримання посилання, надіслати адресу потрібного особі. Максимальний розмір файлу, що відправляється через File Convoy становить 4 гігабайти.

Є і одна додаткова опція: ви можете вказати, протягом якого часу файл буде доступний для скачування. Після закінчення цього терміну, отримати файл по вашому посиланню вже не вийде.

www.fileconvoy.com

PipeBytes

Pipe Bytes - це ще один сервіс, в якому не потрібно реєструватися, щоб його використовувати. Процедура відправки великого файлу копіює ту, яка була описана для перших двох способів: потрібно вказати файл на своєму комп'ютері, і не йдучи зі сторінки PipeBytes передати посилання одержувачу.

Крім посилання, ви також можете передати користувачеві код, який йому необхідно буде ввести на сервері PipeBytes для отримання відправленого файлу.

www.pipebytes.com

Звичайно, вибір подібних сервісів і способів відправити файли не обмежується перерахованими вище, але багато в чому вони копіюють один одного. У цьому ж переліку я постарався привести перевірені, чи не перенасичені рекламою і справно працюють.