6 способів виправити помилку додатки 0xc0000142

Помилка під час запуску програми 0xc0000142 - великий головний біль. Час від часу користувачі з нею стикаються. Дана помилка з'являється, в основному, через пошкодження в файлах бібліотек ігор або додатків. Ви також можете отримати її після поновлення комп'ютера до Windows 10 або через зіпсованого програмного забезпечення. Спосіб, стовідсотково позбавляє від проблеми, визначити досить важко. В описаних нижче рішеннях напевно знайдеться той, який допоможе саме вам.

Рішення помилки 0xc0000142 під час запуску програми.

зміст

 • 1 Відновлення пошкодженої програми
 • 2 Виправлення помилок сумісності
 • 3 Оновлення драйверів відеокарти
 • 4 Завантажте останню версію C ++, DirectX і .Net Framework
 • 5 змінити реєстр
 • 6 Завантаження файлів DLL

Відновлення пошкодженої програми

Отже, давайте почнемо з основного. Помилка при запуску гри 0xc0000142 викликана збоєм або пошкодженням програми, яку ви намагаєтеся використовувати. Тому, по-перше, вам необхідно видалити з системи або відновити пошкоджені файли. Якщо програма не може бути виправлено, найкращим способом позбутися від проблеми є його повне видалення з вашого комп'ютера.Нижче наведені кроки, які необхідно виконати для видалення будь-якої конкретної програми:

 1. Спочатку натисніть Win + R.
 2. Введіть "Control panel" і натисніть
 3. Знайдіть у списку "Програми та засоби".
 4. Тепер клацніть потрібну програму і виберіть "Видалити".

Виправлення помилок сумісності

Як виправити помилку 0xc0000142? Завантаження ігор і програм в режимі сумісності допомагає в більшості ситуацій. Перш ніж спробувати будь-який більш тривалий і ресурсномісткий спосіб, ви повинні спробувати завантажити софт в такому режимі. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

 1. Спочатку клацніть додаток ПКМ і натисніть "Властивості".
 2. Вам потрібна вкладка "Сумісність".
 3. Після - "Усунення неполадок сумісності".

Спробуйте перезапустити програму. Якщо працює, збережіть параметр, але якщо усунути несправність не вийшло, виконайте наступні дії:

 1. Увімкніть "Запустити цю програму в режимі сумісності".
 2. Потім виберіть операційну систему використовуваного драйвера.
 3. Поставте галочку "Запускати цю програму від імені адміністратора".
 4. Збережіть зміни і вийдіть.

Відкрийте гру ще раз.

Оновлення драйверів відеокарти

Конфлікт може статися через дефект або несправності використовуваного вами драйвера відеокарти. Можливо, він пошкоджений через вірус або рекламного ПЗ, присутніх на вашому комп'ютері. Кращий спосіб позбутися від нього - це оновити драйвер відеокарти. У разі оновлення драйвер, завжди робіть це з офіційного сайту. Завантаження драйверів з інших сайтів може привести до помилок і установці шкідливих програм, які є одним з основних джерел вірусу.

Завантажте останню версію C ++, DirectX і .Net Framework

Так само, як помилка 0xc0000142 в Windows 10 може бути прихована під шкідливі програми, присутнім в графічному драйвері, аналогічним чином це може бути також через помилки або рекламного ПЗ, присутніх в модулі C ++, .NET Framework і DirectX. І найкращий спосіб позбутися або виправити помилку - значить завантажити або оновити C ++, .NET Framework і DirectX, присутні на вашому комп'ютері.

змінити реєстр

Причиною проблеми також може бути неправильне видалення програм або ігор. Щоб виправити це, увійдіть в редактор реєстру і очистіть записи. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

 • Спочатку на клавіатурі Win + R.
 • Потім в діалоговому вікні введіть "regedit" і натисніть Enter.
 • Після цього перейдіть до наступного адресою:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ WINDOWS \ CURRENTVERSIONRUN

 • У правій колонці видаліть сегменти програми.
 • Після внесення необхідних змін закрийте вікно і перезавантажте комп'ютер.

ВАЖЛИВО. Зміна реєстру може бути трохи ризикованим, якщо у вас немає мінімальних технічних знань.

Завантаження файлів DLL

Помилка 0xc0000142 також може означати непідписані DLL-файли. Це проста проблема, яку можна швидко усунути, замінивши ці файли новими. Нижче наведені кроки, які необхідно виконати для усунення цієї проблеми:

 • Спочатку завантажте нові файли DLL.
 • Знайдіть їх на ПК і скопіюйте в буфер обміну.
 • Тепер перейдіть в те місце, де ви встановили додаток, що відображає помилку 0xc0000142.
 • Вставте завантажені файли в папку програми.

Якщо буде запропонований вибір, натисніть "Замінити".

Якщо ви слідували кожній раді, то помилка 0xc0000142 повинна бути вирішена, і ви знову зможете насолоджуватися грою або додатком. Будьте обережні з видаленням, оскільки ви можете видалити щось важливе, що необхідно для функціонування системи. У цьому випадку такі помилки призведуть до більш серйозних проблем. І якщо ви завантажуєте будь-яке програмне забезпечення,таке як графічний драйвер, завжди робіть це з офіційного веб-сайту, щоб уникнути шкідливого ПО, вірусів і інших проблем.