Відновлення фотографій в RS Photo Recovery

Для звичайного користувача, який не є бухгалтером або секретним агентом, найбільш часта завдання з відновлення даних - це відновлення видалених або втрачених яким-небудь іншим чином фотографій з карти пам'яті, флешки, переносного жорсткого диска або іншого носія.

Більшість програм, призначених для відновлення файлів, незалежно від того, платні вони чи безкоштовні, дозволяють шукати всі види віддалених файлів або даних на отформатированном носії (див. Програми для відновлення даних). Здавалося б, це добре, але є нюанси:

  • Безкоштовні програми на зразок Recuva ефективні лише в найпростіших випадках: наприклад, коли ви випадково видалили файл з карти пам'яті, і тут же, не встигнувши виконати ніяких інших операцій з носієм, вирішили відновити цей файл.
  • Платне програмне забезпечення для відновлення даних хоч і допомагає повернути дані, втрачені при самих різних умовах, рідко може похвалитися доступною ціною для кінцевого користувача, особливо в тих випадках, коли у нього є єдине завдання - відновити фотографії, які були випадково видалені в разі необережних дій з картою пам'яті.

У подібному випадку хорошим і доступним рішенням буде використання програми RS Photo Recovery - програмного забезпечення, спеціально розробленого для відновлення фотографій з різних типів носіїв і яке поєднує в собі низьку ціну (999 рублів) і високу ефективність відновлення даних. Завантажити пробну версію програми RS Photo Recovery, і дізнатися, чи залишилися доступні для відновлення фотографії (переглянути фото, його стан і можливість відновити можна і в пробної версії) у вас на карті пам'яті ви можете з офіційного за посиланням http://recovery-software.ru/downloads.

На мій погляд, дуже непогано - Вас не змушують купувати "кота в мішку". Тобто ви спочатку можете спробувати відновити фотографії в пробної версії програми, а якщо вона з цим справляється - придбати ліцензію за без малого тисячу рублів. Послуги будь-якої фірми в даному випадку обійдуться дорожче. До речі, не варто лякатися самостійного відновлення даних: в більшості випадків досить дотримуватися кількох правил, щоб не сталося нічого непоправного:

  • Чи не записувати на носій (карту пам'яті або флешку) ніяких даних
  • Не проводити відновлення файлів на той же носій, з якого проводиться відновлення
  • Чи не вставляти карту пам'яті в телефони, фотоапарати, MP3-плеєри, так як вони автоматично створюють структуру папок, ні про що не питаючи (а іноді і форматують карту пам'яті).

А тепер випробуємо RS Photo Recovery в роботі.

Пробуємо відновити фотографії з карти пам'яті в RS Photo Recovery

Перевіряти, наскільки програма RS Photo Recovery здатна або не здатна відновити файли будемо на карті пам'яті SD, яка зазвичай у мене живе в фотоапараті, але недавно знадобилася мені для інших цілей. Я відформатував її, записав пару невеликих файлів з особистої потреби. Після чого видалив і їх. Це все було насправді. А тепер, припустимо, мене несподівано осяяло, що там були фотографії, без яких історія моєї сім'ї буде неповною. Відразу зазначу, що згадана Recuva знайшла тільки ті два файли, але не фотографії.

Після завантаження та простий установки програми для відновлення фотографій RS Photo Recovery, запускаємо програму і перше, що ми бачимо - це пропозиція вибрати диск, з якого потрібно відновити вилучені фотографії. Я вибираю "Накопичувач D" і тисну "Далі".

Наступне вікно майстра пропонує вказати, яке сканування використовувати при пошуку.За замовчуванням - "Нормальне сканування", яке рекомендується. Ну, раз рекомендується, його і залишаємо.

На наступному екрані ви можете вибрати, які типи фотографій, з якими розмірами файлів і за яку дату потрібно шукати. Я залишаю "Все". І тисну "Далі".

Ось і результат - "Немає зображень для відновлення". Не зовсім той результат, який очікувався.

Після припущення, що, можливо, слід спробувати "Глибокий аналіз", результат пошуку віддалених фотографій порадував більше:

Кожну фотографію можна переглянути (враховуючи, що у мене незареєстрована копія, під час перегляду поверх фото з'являється напис, що повідомляє про це) і відновити вибрані. З 183 знайдених зображень лише 3 піддалися порушення нормальної роботи через пошкодження файлів - та й то, зняті ці фотографії були пару років тому, при якомусь попередньому "циклі використання фотоапарата". Провести остаточно процес відновлення фотографій на комп'ютер мені не вдалося через відсутність ключа (і необхідності відновлювати ці фото), але впевнений, що з цим не повинно виникнути ніяких проблем - наприклад, ліцензійна версія RS Partition Recovery від цього розробника у мене працює на ура.

Підводячи підсумок, можу рекомендувати RS Photo Recovery при необхідності відновити вилучені фотографії з фотоапарата, телефону, карти пам'яті або іншого носія інформації. За невисоку ціну ви отримаєте продукт, який, найімовірніше, впорається зі своїм завданням.