Відновлення флешки Transcend

Уявити собі сучасну людину без цифрового накопичувача досить складно. Флешка зараз є успішним переносним об'єктом, на якому зберігається маса корисної інформації.

Перевага флешки полягає в тому, що вона не займає багато місця і супроводжується підвищеною практичністю. Навіть при падінні вона не завжди пошкоджується, як це було раніше з дисками.

Ще однією перевагою є те, що записувати на неї бажаний контент не тільки вдається швидше, але і набагато простіше.

На жаль, незважаючи на таку її унікальну практичність, може трапитися так, що флешка перестане функціонувати в якийсь певний момент.

Безумовно, можна мирно "розпрощатися" з мертвої флешкою, відправитися в магазин, де придбати новий цифровий накопичувач.

Якщо ж вам складно так легко позбутися звичного носія інформації, тоді рекомендуємо вам вивчити рекомендації, як відновити "померлу" флешку Transcend.

процес відновлення

Перш ніж здійснити невеликий ремонт постраждалої флешки Transcend, важливо встановити причину, по якій вона вийшла зі строю.

Таку діагностику можна порівняти з лікуванням хворого.Лікар теж спочатку обстежує хворого, встановлює діагноз, виявляє причину патології, а тільки після цього призначає лікування.

Ми теж рекомендуємо вам провести "лікування" вашого потерпілого цифрового носія. У цьому допоможе досить ефективно програма для відновлення флешки Transcend, яку з легкістю можна скачати, скориставшись пропозиціями в мережі.

Однак все-таки спочатку корисно встановити причину збою, через яку вам доводиться "черпати" рекомендаційну інформацію.

причини збою

У більшості випадків доводиться розглядати відновлення флешки Transcend через банального програмного збою, з яким доводиться стикатися користувачам досить часто.

Утвердитися в тому, що, дійсно, програмний збій підніс такий неприємний сюрприз, дозволяють деякі хитрощі.

Вставте свій накопичувач в USB-роз'єм, поспостерігайте, що буде відбуватися далі. Якщо всі ваші спроби відкрити носій будуть марними, але при цьому комп'ютер буде бачити флешку Трансенд, значить, цілком ймовірно, що вона піддалася програмного збою.

Запідозрити це ж можна,якщо при підключенні носія через USB-роз'єм ви почуєте характерний звуковий сигнал, але ніяких видимих ​​змін на екрані не проявиться, в тому числі ви не знайдете свій носій при запуску вікна "Комп'ютер".

Також на програмний збій вказує фактор, коли ПК бачить флешку, але не всю, а лише частина її дискового простору.

Звичайно, якщо ви знайшли підтверджують "симптоми" програмного збою, внаслідок якого потрібне відновлення флешки Трансенд, не потрібно впадати у відчай, гарячково згадувати, що могло стати приводом для такої неприємності.

Спровокувати вихід зі ладу цифрового носія, безумовно, могли і ви, якщо нехтували рекомендаціями щодо того, як правильно витягувати накопичувач з USB-роз'єму.

Може приводом для збою послужити падіння пристрою, сильне механічне здавлювання. Також можливі причини, абсолютно незалежні від дій користувача.

усунення проблеми

Ті, хто утвердився в думці, що накопичувач перестав реагувати на будь-які дії, бажає знайти програму для відновлення флешки.

Дійсно, утиліта для відновлення флешки Transcend існує, її не так вже й важко знайти, скачати і інсталювати на комп'ютер.

Одна з програм для відновлення флешки

Однак спочатку важливо переконатися в тому, що все-таки цифровий накопичувач "мертвий". Іноді трапляється так, що він не реагує на одному ПК, але прекрасно функціонує на іншій комп'ютерній техніці.

Часто виявляється програмний збій на самому ПК, коли, наприклад, "полетіли" драйвера.

Також можна спробувати відключити від USB-роз'ємів всі периферійні пристрої, а підключити тільки флешку. Навіть такий нехитрий хід іноді дозволяє легко усунути проблему.

Якщо ж всі вжиті спроби виявляються марними, рекомендуємо вам оглянути свій цифровий накопичувач з усіх боків. Звертати увагу корисно на все відколи, тріщини, які ви виявляєте на корпусі.

Зовсім не зайвим буде подивитися всередину тієї частини, яка підключається до USB-роз'єму. Іноді такого візуального огляду досить для того, щоб виявити поганий внутрішній контакт.

Не бійтеся розкрити акуратно корпус носія і оглянути його на цілісність всередині. Корисно здійснити ретельний візуальний огляд його внутрішнього вмісту.

Поганий контакт можна спробувати також самостійно усунути, але тільки якщо для цього у вас є спеціальні інструменти.Якщо таких немає, навряд чи у вас вийде ліквідувати навіть виявлені проблеми.

Тільки після того, як ви переконалися, що механічне пошкодження виключається, можна переходити до наступного етапу, виконавши який вдається цифровому носію відновлюватися.

Звичайно, в цьому випадку вам обов'язково знадобиться програма для відновлення флешки Трансенд.

Для коректного відновлення флешки важливо попередньо уточнити тип пам'яті, встановлений на носії, його ID, версію прошивки, ідентифікатор контролера та інші технічні подробиці.

Без допомоги спеціальної утиліти Chip Genius вам в цьому випадку обійтися не вдасться. З такою утилітою інформацію ви не просто отримаєте швидко, але вона буде точно представлена ​​без помилок.

Спираючись на отриману інформацію, можна приступити до пошуку, метою якого є програма для відновлення вашої флешки.

Ідеальним варіантом вирішення означеної вами завдання є навіть не утиліта для відновлення, а сервісна програма JetFlash Online Recovery.

Цей варіант підходить для тих користувачів, у яких комп'ютер забезпечений постійним і надійним доступом до інтернету.

Навіть не налаштовуйтесь на трудомісткий процес, ваші такі очікування будуть марними. Відразу після запуску такої сервісної програми, а також підключення цифрового "мертвого" накопичувача до USB-роз'єму, процес "реанімації" запуститься автоматично.

Вам залишається просто терпляче чекати завершення процесу. Єдине, що вам доведеться зробити, так це натиснути на кнопку "Так", підтверджуючи свою готовність надати права роботи з флешкою ​​самій програмі.

Після завершення роботи програма сповістить вас про це. Тепер вимкніть флешку, а потім знову підключіть. Якщо "реанімаційний" процес був ефективним, ви виявите миттєво, що ваш цифровий накопичувач "ожив". Ви знову можете на нього здійснювати копіювання, запис і інші функціональні призначені для користувача маніпуляції.

Якщо ж флешка так і не "ожила", доведеться вам з нею розпрощатися, а собі придбати нового цифрового "помічника".

Отже, ви змогли переконатися в тому, що процес відновлення цифрових носіїв не є складним. Однак такий процес потребує підвищеної уваги, відповідальності за кожен здійснюваний крок.

Маючи на руках рекомендації, вирішити такі завдання простіше, ніж завдання на множення і ділення.