Відновлення видалених фотографій на Android в DiskDigger

Найчастіше, коли мова заходить про відновлення даних на телефоні або планшеті, потрібно відновити фотографії з внутрішньої пам'яті Android. Раніше на сайті розглядалося кілька способів відновлення даних з внутрішньої пам'яті Android (див. Відновлення даних на Android), але більшість з них припускають запуск програми на комп'ютері, підключення пристрою і подальший процес відновлення.

Додаток DiskDigger Photo Recovery російською мовою, про який піде мова в цьому огляді, працює на самому телефоні і планшеті, в тому числі без root, і доступно безкоштовно в Play Маркет. Єдине обмеження - додаток дозволяє відновити тільки вилучені фотографії з Android пристрою, а не будь-які інші файли (існує також платна Pro версія - DiskDigger Pro File Recovery, що дозволяє відновити і інші типи файлів).

Використання Android-додатки DiskDigger Photo Recovery для відновлення даних

Працювати з DiskDigger зможе будь-який досвідчений користувач, якихось особливих нюансів в додатку немає.

У разі, якщо на вашому пристрої немає root-доступу, порядок дій буде наступним:

  1. Відкрийте програму і натисніть "Почати простий пошук зображень".
  2. Почекайте деякий час і відзначте ті фотографії, які потрібно відновити.
  3. Виберіть, куди зберегти файли.Ми рекомендуємо Вам нема на то же пристрій, з якого проводиться відновлення (щоб зберігаються відновлені дані не записалися поверх тих місць в пам'яті, звідки вони були відновлені - це може спричинити помилки процесу відновлення).

При відновленні на саме Android пристрій також буде потрібно вибрати папку, в яку слід зберегти дані.

На цьому процес відновлення завершено: у моєму тесті додаток знайшло кілька давно видалених зображень, але з огляду на, що у мене телефон був недавно скинутий на заводські настройки (зазвичай після скидання дані з внутрішньої пам'яті відновити не можна), в вашому випадку може знайти куди більше.

При необхідності в налаштуваннях програми ви можете задати наступні параметри

  • Мінімальний розмір файлів, які потрібно шукати
  • Дату файлів (початкову та кінцеву), які потрібно знайти для відновлення

Якщо ж на вашому Android телефоні або планшеті є root доступ, ви можете використовувати повне сканування в DiskDigger і, з великою ймовірністю, результат відновлення фотографій виявиться краще, ніж в разі без root (за рахунок повного доступу додатки до файлової системи Android).

Відновлення фото з внутрішньої пам'яті Android в DiskDigger Photo Recovery - відео інструкція

Додаток повністю безкоштовне та, за відгуками, досить ефективне, рекомендую спробувати при необхідності. Завантажити додаток DiskDigger можна з магазину Play Маркет.