Відновлення і заміна паролів в Outlook

MS Outlook - найпопулярніший менеджер, що дозволяє керувати електронною поштою, мати кілька акаунтів з окремими логінами. Він дуже зручний, так як можна внести в нього кілька поштових акаунтів і швидко перемикатися між ними в межах однієї програми. Є зручний мобільний додаток. Outlook.com може автоматично підключатися до інших сервісів, розробленим корпорацією Microsoft, як Skype, Office Online, OneDrive.

Заміна та відновлення паролів в наш час - це звичайна справа. Однак труднощі можуть виникнути і з цим

Це повноцінний органайзер з вбудованим календарем, планувальником, записником. Використовується в якості окремого додатка або як поштовий клієнт. Тоді в нього можна включити загальні поштові скриньки для працівників організації, резервувати час спільних зустрічей, планувати конференції, погоджувати документи.

Введені раз дані зазвичай запам'ятовуються, потім при запуску програми вводяться автоматично. Тому він часто забувається, а коли потрібно його змінити, перенести дані на інший ПК, виникають питання, як дізнатися пароль від Outlook. Якщо ви забули, що вводили при реєстрації аккаунта, вам повідомляють, що введені дані невірні, просять перевірити їх, вам можуть допомогти спеціальні засоби відновлення паролів.Зазвичай ввівши шифр один раз при реєстрації, потім ви заходите автоматично. Але якщо ви захочете перевстановити ПО, змінити операційну систему, вам знадобиться відновити забуті дані, щоб потім після переустановлення ввести їх заново.

Якщо потрібно захистити персональні відомості, внесені раніше, або виникає необхідність їх змінити, то доводиться також вирішувати, як змінити пароль в Outlook. Про все це, а також про те, як відновити пароль в Outlook, читайте в нашій статті.

зміст

 • 1 Як дізнатися пароль Outlook?
  • 1.1 1. Спеціальні програми
  • 1.2 2. Командний рядок
 • 2 Зміна пароля
 • 3 Програма відновлення паролів Outlook

Як дізнатися пароль Outlook?

Іноді при перестановці Outlook на іншу машину в офісі, потрібно дізнатися пароль, так як встановлював його працівник відсутній. Тут вам можуть допомогти спецпрограми. Якщо Ви зберегли дані в пам'яті ПК, то утиліти знайдуть інформацію і покажуть вам.

1. Спеціальні програми

Допомогти дізнатися введену раніше захист може програма Mail PassView, відновлює інформацію з популярних поштовиків, якщо вона збережені на ПК.

Скачайте програму, встановіть її, запустіть. Mail PassView покаже вам ім'я користувача, адреса електронної пошти, сервер, тип (POP3 / IMAP / SMTP) і допоможе дізнатися пароль.

Таким же спеціальним засобом є SpotAuditor.

2. Командний рядок

Зберігати дані акаунтів можна за допомогою командного рядка. Є кілька операцій, які виконуються з її допомогою:

/ stext - зберігає поштові акаунти в текстовому варіанті;

/ shtml - збереження акаунтів відбувається в файл HTML.

Зміна пароля

Якщо ви міняєте електронну пошту, то вам потрібно внести зміни в Outlook, в ту учетку, яка була вами відредагована, щоб продовжити роботу в програмі. Як поміняти пароль в Аутлук, ми розповідаємо в цьому розділі. Дотримуйтесь простим алгоритмом, щоб зробити зміни.

 • Відкрийте Outlook, зайдіть в Файл (File) - Інформація (Info), потім в Налаштування облікових записів (Account Information).
 • Натисніть кнопку настройки облікових записів (Account Setting). З'явиться вікно з усіма підключеними акаунтами.
 • Виділіть ту обліковий запис, в якій міняєте дані.
 • Натиснувши "Змінити" (Change), введіть новий пароль.
 • Збережіть зміни Next - Finish.

Врахуйте, що пароль входу пошти при цьому не зміниться, зміниться тільки той, за допомогою якого Outlook підключається до вашої учеткі.

Програма відновлення паролів Outlook

При втраті даних, якщо ви не знаєте, як відновити пароль на Аутлук, радимо скористатися Програмою відновлення паролів (Recovery Toolbox for Outlook Password).Ця утиліта проста у використанні з нескладним інтерфейсом, де всі ваші дії будуть проводитися покроково. Запустили, майже миттєво відновить всі введені вами дані, які раніше були збережені. Утиліта знаходить своє ім'я користувача, адресу сервера, тип і, звичайно, паролі всіх учёток, збережених на вашому ПК. Також розшукає файли * .ps в особистих папках Outlook, а якщо вони були вами захищені, то попутно відновить інформацію про запровадження для захисту паролі.

Інформацію, знайдену утилітою, зберегти можна в текстовому файлі або вона копіюється в буфер обміну. Утиліта працює як переглядач і стирач інформації.

Отже, тепер ви зможете самостійно змінити інформацію в облікових записах в Outlook. Звичайно, деякі програми, які допомагають відновити забуте, можуть бути платними, а демоверсії покажуть тільки частина слова, введеного вами. Тому вам вибирати, чи витрачати кошти на покупку такої програми або звернутися за допомогою до фахівців, адже купуючи програму в мережі ви ризикуєте потрапити на шахраїв. Також є ризик вийти на розповсюджувачів різних вірусів. Тому краще завантажуйте тільки з офіційних сайтів або все ж зверніться до фахівців.