Відновлення iPad і iPhone

Компанія Apple славиться скрупульозної роботою над своїми продуктами і увагою до кожної найдрібнішої деталі. Все це, безсумнівно, відбивається на якості, яке прийнято вважати еталонним. Одним з головних достоїнств пристроїв від Apple є операційна система iOS, яка проста і надійна у використанні. Однак, навіть незважаючи на все вищесказане, техніка є техніка, і щось часом починає працювати не так як потрібно. Найчастіше будь-які проблеми в iOS починаються після установки оновлення, яке з якоїсь причини працює з вашим пристроєм не так, як того очікували девелопери. У зв'язку з цим може знадобитися відновити iPad або iPhone. Про те, як це зробити, і поговоримо в даній статті. Давайте розбиратися. Поїхали!

Іноді доводиться повертатися до попередньої версії ПО на пристрої

Відновити iPad або iPhone (планшет або телефон - це не важливо, обидва пристрої мають однакову операційну систему, а значить, процедура відновлення буде однаковою) можна кількома способами. Далі в статті розглянемо кожен з них по порядку.

Щоб відновити iPad через iTunes, підключіть планшет до ПК і запустіть програму, якщо вона не відкривається автоматично. Далі, необхідно зайти в налаштування синхронізації. Тепер залишається тільки натиснути "Відновити".Програма самостійно завантажить операційну систему, а iPad сам її встановить. Якщо у вас є файл з прошивкою, то тримайте клавішу Shift, клацаючи по "Відновити". Після цього перед вами з'явиться вікно, в якому потрібно вибрати ваш файл з прошивкою.

Наступний варіант буде корисний у тому випадку, якщо iPad не включається. Для цього вам обов'язково потрібно завантажити прошивку окремо на своєму комп'ютері. Тепер розглянемо алгоритм дій:

  1. Приєднайте пристрій до ПК, тримаючи кнопку "Додому". Тримати необхідно до появи на екрані планшета або телефону логотипу iTunes;
  2. Відкрийте параметри синхронізації і клацніть по "Відновити", натискаючи Shift;
  3. Виберіть файл, з якого буде проводитися установка.

Існує ще один спосіб, який дозволяє обійтися без iTunes. Все, що потрібно - це інтернет і працездатний iPhone або iPad, який ви бажаєте перепрошити. Робиться це в такий спосіб:

  1. В меню вашого гаджета знайдіть і відкрийте "Налаштування";
  2. Далі, перейдіть в пункт "Основні";
  3. У вікні, перейдіть до вкладки "Оновлення програмного забезпечення";
  4. Натисніть кнопку "Завантажити та встановити", після чого планшет самостійно виконає перепрошивку.

Зверніть увагу, що така процедура може зайняти певний час, тому краще, щоб гаджет був повністю заряджений.

Також слід розуміти, що відновлення пристрою має на увазі, що всі дані, що зберігаються на ньому, будуть стерті. Тому перш ніж перепрошивати свій iPad або iPhone, перенесіть всю свою інформацію і дані в хмарний сервіс iCloud або в інші зручні вам, щоб не втратити, наприклад, улюблені фотографії і відеозаписи.

У тому випадку, якщо жоден з розглянутих способів не приніс бажаного результату і не повернув до повноцінного життя ваш планшет або телефон, то, можливо, проблема криється не в операційній системі. Тоді буде краще звернутися в сервісний центр, де зможуть точно визначити причину несправності і запропонують вам шляхи її вирішення.

Тепер ви знаєте, як відновити iPad або iPhone, і ця процедура більше не буде здаватися вам занадто складною або вимагає якоїсь кваліфікації. Головне, не забувайте зберігати важливі дані, що зберігаються на вашому гаджеті, в іншому місці, перш ніж приступити до перепрошивки. Пишіть в коментарях, чи була корисна ця стаття, і задавайте всі питання, що цікавлять по розглянутій темі.