відновлення iPhone

Шукають активно інформацію, як відновити iPhone, ті власники сучасного гаджета, у яких виникли серйозні проблеми з його експлуатацією.

Це може бути пов'язано з тим, що власник гаджета ризикнув самостійно здійснити jailbreak, тільки процес в результаті привів до небажаних наслідків. Айфон просто перестав слухатися свого "господаря", досить часто стали проявлятися системні збої.

Також бажають дізнатися, як відновити Айфон до заводського стану ті користувачі, які вирішили розлучитися зі своєю навороченій "іграшкою", вдавшись до її продажу. Безумовно, продавати гаджет з наявної на ньому особистою інформацією ніхто не бажає, тому такий інтерес цілком виправданий.


зміст

  • 1 Підготовча робота
    • 1.1 Нюанси попередньої підготовки
  • 2 процес відновлення
    • 2.1 етапи відновлення

Підготовча робота

Будь-який процес буде супроводжуватися максимальною ефективністю, якщо до нього як слід підготуватися. Оскільки не всі знають, як відновити Айфон через Айтюнс, виникає ситуація, коли приймається рішення відправитися в сервісний центр.

Звичайно, такий похід буде результативним, але разом з досягнутою метою доведеться розпрощатися з деякою сумою.Однак досвідчені користувачі рекомендують не поспішати з відвідуванням сервісного центру, а вивчити інформацію, як відновити iPhone через iTunes, скористатися нею і все зробити самостійно.

Нюанси попередньої підготовки

Підготовчий процес буде успішним, якщо власник iPhone врахує всі нюанси, які презентують ті, хто має практичний досвід у вирішенні таких питань.

Дуже важливо розуміти, що відновленню підлягатиме лише Айфон, супроводжуваний актуальною версією прошивки. Якщо на вашому гаджеті встановлена ​​прошивка, яка давно перестала бути актуальною, тому компанія Apple її вже благополучно "утилізувала", то відновити гаджет саме з такою прошивкою точно не вийде.

iTunes при кожній черговій спробі буде наполегливо повідомляти про виниклу помилку.

Про необхідність відновлення гаджета вам повідомить iTunes при підключенні смартфона

У цій ситуації доведеться вибирати іншу версію прошивки, але слід пам'ятати, що згодом її знизити вже точно не вийде, навіть якщо ви є стійким її прихильником.

Важливо враховувати, що, якщо ваш iPhone заблокований під конкретного оператора, важливо скористатися перед проведенням відновного процесу необхідні інструменти Redsn0w.

І останнє, що дуже важливо врахувати перед запуском відновлення, це те, що процес призведе до повного стирання всієї інформації. Якщо ви боїтеся втратити фотоматеріали, музику або ще щось важливе, спочатку зробіть резервну копію або просто перемістіть весь важливий контент на свій комп'ютер.

процес відновлення

Стане в нагоді також інформація, як відновити Айфон, якщо забув пароль власник, з цієї причини ніяк не може увійти в систему.

Самим вірним помічником при проведенні відновлення є програма iTunes, завантажити яку можна завчасно. Також важливо не просто мати в наявності цю програму, але і переконатися в тому, що встановлена ​​iTunes має останню версію. В іншому випадку для отримання максимального результату, її слід завантажити і заново встановити на комп'ютері.

етапи відновлення

Спочатку запустіть на комп'ютері iTunes, після цього підключіть свій iPhone через USB-кабель до комп'ютера.

Почніть оновлення, підключивши гаджет до ПК

Програма повинна самостійно визначити, який пристрій підключилося, клікніть по цьому записі, вказуючи на свій iPhone.

Тепер зверніть увагу на ліву сторону відкритого вікна, там буде знаходитися рядок "Огляд", клікніть по ній також. Перед вами відкриється в основній частині вікна кілька пропозицій, серед яких слід вибрати "Відновити iPhone".

Якщо ви дійсно впевнені в необхідності відновлення свого гаджета, якщо хтось забув пароль і немає іншого варіанту вирішення проблеми, якщо хочеться ліквідувати жахливі наслідки через невдалий jailbreak, натискайте сміливо на цю кнопку.

Айтюнс у вас ще раз уточнить, наскільки усвідомлено ви робите такі відповідальні дії. Підтвердіть своє рішення повторним натисканням клавіші "Відновити", після цього запуститься бажаний відновлювальний процес.

Він відбуватиметься автоматично, не вимагаючи ніякого вашого втручання. Вам залишається лише терпляче чекати його завершення. В ході таких дій буде встановлена ​​актуальна версія операційної системи iOS.

Через кілька хвилин процес завершиться, гаджет перезавантажиться, запуститься, при цьому не потрібно вводити пароль, що важливо для того, хто його безнадійно забув.

У ваших руках тепер буде знаходитися iPhone в первозданному вигляді, як ніби ви його тільки що придбали в магазині.Безумовно, тепер знадобиться витратити якийсь час, щоб знову завантажити все необхідне програмне забезпечення, ігри, повернути назад переміщений попередньо на комп'ютер контент, а також можна знову встановити пароль, щоб обмежити доступ до свого гаджету.

Важливо, щоб цей пароль користувач знову не забув, інакше знову доведеться проробляти такі маніпуляції. Вони хоч і не супроводжуються складнощами і проблемами, але віднімають деякий час.

До речі, існує можливість відновлення iPhone з резервної копії, яка була зроблена раніше і збережена на комп'ютері. Відновити також Айфон з цієї резервної копії вдасться через програму iTunes.

Отже, повернути робочий стан свого iPhone зможе будь-який власник, якщо не полінується ознайомитися з інструкцією, а потім буде діяти відповідно до отриманих рекомендацій. Процес нескладний, оскільки програма iTunes все здійснює в автоматичному режимі, власнику необхідно внести тільки кілька змін.