Відновлення флешки SmartBuy

Флешка SmartBuy є поширеним знімним накопичувачем, яким з великим задоволенням користуються багато сучасних користувачі. Виробник вже протягом багатьох років успішно випускає якісні оптичні носії. У поєднанні з прийнятною вартістю увагу до такого продукту збільшується в кілька разів.

Відновлення працездатності flash-накопичувача SmartBuy під силу користувачеві ПК.

Крім прийнятною вартістю такі флешки супроводжуються відмінною якістю, хоча це абсолютно не гарантує, що протягом експлуатації носія неможливо виникнення непередбачених ситуацій. Флешки SmartBuy також можуть виходити зі строю, але при цьому не слід миттєво з ними прощатися, відправляючи їх на "заслужений відпочинок".

Можна спробувати виконати деякі маніпуляції, що дозволяють відновити працездатність знімного накопичувача. У більшості випадків користувачам вдається повернути "життя" накопичувача, тому вона зуміє ще кілька років послужити і технічно виправдати своє повторне "воскресіння".

Способи відновлення флешки

Якщо ваш цифровий накопичувач перестав демонструвати "ознаки життя", значить, трапилися обставини,перешкоджають нормальному його функціонуванню. Іноді ви самі можете виступати в якості винуватця таких неприємностей. Це трапляється, коли ви повністю ігноруєте правила вилучення знімних носіїв. Також такі програмні збої можуть зустрічатися, коли флешкою ​​активно користуються, піддаючи її постійним запису, зчитування і перезапису.

Флешка може перестати працювати, якщо на неї проникне нежданий гість у вигляді вірусу і внесе корективи в її налаштування. Навіть падіння флешки може спровокувати її передчасний вихід зі строю, оскільки в цьому випадку досить часто спостерігаються механічні пошкодження знімного накопичувача. Особливо важко змиритися, коли перестає функціонувати MicroSd SmartBuy, на якій збережено численні унікальні фотографії.

Однак вішати ніс не слід, можна скористатися вже наявними утилітами, що дозволяють здійснити відновлення флешки SmartBuy, а також успішно відновити весь контент, який зберігався на накопичувачі раніше.

Програми для відновлення файлів на MicroSD

Якщо ваша флешка перестала демонструвати "ознаки життя", скористайтеся будь-якої програмою для відновлення флешки SmartBuy MicroSd.Тим більше що таких програм існує кілька, можна зупинити свій вибір на варіанті, максимально доступному для розуміння.

Можна спробувати скористатися утилітою CardRecovery. Вона відмінно працює зі знімними носіями SmartBuy, карти пам'яті мобільних телефонів нею відмінно відновлюються. На жаль, відновлення флешок, призначених для роботи на комп'ютері, за допомогою такої утиліти неможливо.

Отже, спочатку знайдіть утиліту CardRecovery, закачайте її і проінсталюйте. Після цього запустіть програму, в розділі "Drive letter" виберіть флешку, яку ви збираєтеся відновити, а також провести відновлення того контенту, який був записаний на ній.

Обов'язково вкажіть, який формат файлів ви бажали б відновити. Програма запитає вказати папку, в якій будуть успішно зберігатися відновлені файли. Можете заздалегідь створити таку папку, а потім в програмі вказати шлях до неї.

Після такої попередньої роботи можна приступати до відповідальних дій, натискаючи кнопку "Next". Залишається дочекатися завершення роботи програми, після чого ознайомитися з переліком всіх відновлених файлів.

Можна скористатися й іншою програмою, в якості якої виступає більш сучасна і багатофункціональна утиліта PC Inspector Smart Recovery. Вона попросить користувача вказати диск, на якому зберігалися файли, які тепер важливо відновити. Можна також скористатися і такими програмами, як R-Studio, Easy Recovery і Flash Memory Toolkit.

Відновлення працездатності флешки

Якщо ж перед вами стоїть дещо інша задача, ніж просто відновлення втрачених файлів, тоді і реанімаційні дії можуть бути іншими. Зокрема, якщо у вас є неробоча флешка SmartBuy, програма для відновлення флешки DiskInternals Uneraser допоможе успішно вирішити і таку проблему.

ПОРАДА. До речі, деякі досвідчені користувачі стверджують, що у флешок SmartBuy є одна унікальна характеристика. Можна просто покласти в надійне місце "вийшла" з ладу флешку і просто "забути" про неї на кілька років.

Після закінчення цього порядного терміну знімний накопичувач може сам по собі знову почати функціонувати, як ніби ніякого системного збою не було. Звичайно, цей варіант навряд чи влаштує кого-то. Чекати кілька років ніхто не бажає, тим більше немає стовідсоткової інформації, коли термін такого "очікування" точно завершується.Саме з цієї причини простіше скористатися утилітами, які відразу ж допомагають повернути працездатність знімного носія.

Працювати з програмою DiskInternals Uneraser зовсім просто. Після її запуску відкривається діалогове вікно, в якому слід знайти параметр "Recover", розташований у верхньому ряду меню. Далі програма самостійно подбає про виконання всіх необхідних дій. Вам доведеться лише просто посидіти і тихенько почекати. Програма не тільки поверне працездатність флешці, а й запропонує повернути важливі для вас файли, які були видалені при відновленні, оскільки процес передбачає проведення форматування.

Досвідчені користувачі рекомендують не чекати, коли флешка піднесе такий неприємний сюрприз, а своєчасно проводити профілактичні заходи. Зокрема, при активному використанні знімного носія рекомендується здійснювати дефрагментацію, періодично робити резервні копії.

Також важливо пам'ятати, що не можна завантажувати знімний носій повністю, потрібно щоб на ньому завжди залишалося вільне місце. Безумовно, дуже важливо правильно витягувати носій з комп'ютера, не упускати його, не допускати інших механічних пошкоджень.

Отже, якщо виконувати такі нескладні профілактичні заходи, знімний носій зможе прослужити досить тривалий термін. Якщо ж трапиться неприємність, флешка перестане працювати, можна скористатися утилітами і професійно "вдихнути" в неї нові "життєві" сили.