Відновлюємо інформацію після форматування флешки, розділу, жорсткого диска. [RS Partition Recovery]

Вітаю, дорогі друзі! Буду сьогодні писати про відновлення даних після форматування носіїв інформації, про програму RS Partition Recovery, покажу і розкажу як врятувати важливі дані. Я вже писав подібні дива, але сьогодні вирішив розповісти про ще одну програму, яка прекрасно справляється з відновленням інформації.

Всі ми користуємося флешками, зовнішніми HDD, в наших комп'ютерах встановлені жорсткі диски, або SSD накопичувачі. Цим пристроїв ми довіряємо цінну для нас інформацію. Важливі документи, домашнє вигляді, фотографії - не важливо, але втратити цю інформацію ми не хочемо.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Але буває різний, флешка заглючила і довелося її відформатувати. Знаєте буває, підключаєш флешку, а Windows пише: "Перш ніж використовувати пристрій його необхідно відформатувати", а на флешці важливі документи по роботі. Або посипався жорсткий диск на комп'ютері. Навіть просте, банальне видалення файлів через корзину, або Shift + Del. Скільки я вже раз пошкодував, що маю звичку видаляти все через Shift + Del :).

У всіх цих випадках проблема одна - втратили важливу інформацію.І її швидко потрібно якось відновити. Є багато способів, програм, можна піти в спеціальний сервісний центр (але там доведеться пристойно заплатити). Я ж хочу Вам показати програму RS Partition Recovery.

Чому саме ця програма? У ній є три головні особливості:

  1. Точність і відновлення файлів
  2. швидкість
  3. Простий інтерфейс в якому складно заплутатися.

З яких пристроїв можна відновлювати файли?

Та практично з усіх. Ну з флешками там зрозуміло, отформатировали (або інший збій), підключили і відновили інформацію, з зовнішніми HDD та ж історія. А ось з жорсткими дисками, які конче потрібне відновлювати (не розподіл), трохи складніше. Як варіант, можна підключити жорсткий диск до робочого комп'ютера і запустити відновлення. Головне, що б жорсткий диск визначився комп'ютером.

Завантажити RS Partition Recovery раджу з офіційного сайту - http://recovery-software.ru/downloads. Перейдіть по посиланню і натисніть кнопку завантажити.

Збережіть інсталяційний файл на комп'ютер і після того як він повністю завантажиться, запустіть його для початку установки. Сам процес установки я описувати не буду. Там все просто, потрібно пару раз натиснути кнопку Далі.

Програма платна, але це зрозуміло.Подібні програми навряд чи бувають безкоштовними. Подивитися вартість і купити програму можна за посиланням - http://recovery-software.ru/buy.

Процес відновлення даних

Для того, що б показати Вам програму RS Partition Recovery в роботі, я взяв свою флешку і видалив з неї кілька непотрібних мені папок, зараз спробуємо їх відновити.

Значить запускаємо програму і зліва вибираємо пристрій, або розділ з якого Ви хочете відновити файли. Я наприклад вибрав свою флешку.

Відкриється нове вікно, в якому я раджу залишити повний аналіз (Підвищується якість пошуку файлів) і всі пункти під ним. швидко сканування буде доступно коли Ви виберіть локальний розділ.

Дивіться також:

  • Відновлення будь-якої інформації за допомогою Starus Partition Recovery
  • Відновлюємо інформацію з зовнішнього жорсткого диска (флешки, локального розділу) за допомогою програми Recuva
  • EaseUS Data Recovery Wizard Professional: надійне ПЗ для відновлення даних
  • Як прошити флешку? Відновлюємо роботу USB накопичувача [на прикладі Kingston DT Elite 3.0 16GB]
  • Windows 7: як перенести файли і настройки на новий комп'ютер?

Натисніть кнопку "Далі.

Можливо Ви боїтеся, що ця програма зашкодить інші файли на диску. Але цього не станеться, програма працює тільки на зчитування інформації.

Чекаємо поки програма шукає файли. У мене флешка на 16 Гб, пошук тривав приблизно 4 хвилини, а знайдено 6151 файл. Відмінно!

Коли пошук закінчиться, натисніть кнопку Готово.

Відразу, в головному вікні бачимо відновлену структуру нашої флешки. Да да, програма зберігає структуру папок, Ви не просто отримаєте список файлів.

Файли, які були видалені і готові для відновлення відмічені червоним хрестиком. Я видалив папку з грою, і вона була повністю готова до відновлення. Так само я видалив папку з відеозаписами. Я відкрив цю папку в провіднику і навіть запустив попереднього перегляду віддаленого відеоролика :).

Виділяємо папки, або файли, які Ви хочете спаси і натискаємо кнопку Відновити.

Відкриється вікно, в якому можна вибрати спосіб збереження наших файлів. Можна зберегти на жорсткий диск, записати на диск (CD / DVD), вивантажити по FTP, або створити .iso образ. Виберіть підходящий і натисніть далі.

Не рекомендую зберігати файли на той розділ, або диск з якого Ви їх відновили!

Так як я рятував дані з флешки, то зберегти їх вирішив на жорсткий диск комп'ютера. натискаємо далі.

Вказуємо шлях для відновлення і тиснемо кнопку відновити.

Або дивіться ще як можна зробити. Можна зберегти образ всього диска, який ми відновлюємо в один файл і продовжити відновлення інформації пізніше, або на іншому комп'ютері.Для цього після аналізу диска, або розділу, просто натисніть на кнопку "Зберегти диск" і вкажіть місце для збереження образу диска.

Потім, цей образ можна відкрити програмою RS Partition Recovery і продовжити роботу.

От і все!

Післямова

Як бачите, все дуже просто, швидко і що найголовніше - ефективно. Багато хто думає, що врятувати видалені файли неможливо, або дуже складно. Як бачите, це не так. Так, потрібно заплатити за програму, але Ви можете зателефонувати в будь-який сервісний центр, який цим займається і запитати, скільки коштує така послуга.

Та й я чомусь впевнений, що вони там такими ж програмами користуються :). Всього доброго!