Помилка при завантаженні Windows 7. Status 0xc0000225. Info The boot selection failed because a required device is inaccessible.

Привіт дорогі читачі. Сьогодні хочу написати статтю зі свого особистого досвіду, а саме про помилку, яка виникла у мене при завантаженні Windows 7, це помилка Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a required device is inaccessible. Ну все, хана подумав я, з такою помилкою ще не стикався (хоча бачив багато), хоч приблизно зрозумів, що вся справа в завантажувальному секторі, але це не важливо. Ось так виглядає ця сама помилка.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Спочатку так:

А потім, що б ви не натиснули ось так:

Дивіться також:

  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.
  • Помилка 0xc00000f в Windows 7 [Рішення]
  • Не вдалося знайти необхідний драйвер носія. При установці Windows 7.
  • Синій екран з помилкою 0x0000007B при установці Windows XP [Вирішено]
  • Помилка 0X000000A5 і смуги на екрані при завантаженні Windows 7

Виправляємо помилку Status: 0xc0000225

Ну що ж, будемо ремонтувати. Відразу подумав, може кабель від жорсткого диска відійшов, заліз в БІОС (Як увійти в БІОС (BIOS)?) Подивився, жорсткий диск система бачить, значить справа не в цьому. Думаю далі, спробувати перевстановити Windows (Як встановити Windows 7), але і це для мене не варіант, так як встановити, то не складно, але потім знову все під себе налаштувати ой як не легко, ну думаю Ви мене розумієте 🙂 Мені потрібно було відновити систему і я взявся за справу.Думаю, спробую відновити з диска з Windows 7. Завантажився з диска, взяв відновлення системи, пішов пошук проблем, потім виправлення проблем (виправляло довго), але після всіх цих дій, комп'ютер включився з цієї ж помилкою, коротше не допомогло.

І тут я подумав, а чому б не зробити відкат системи. Скажу на перед, мені це допомогло, і після цього, Windows 7 нормально запустилася. Значить, як зробити цей самий відкат, тобто відновити останню вдалу конфігурацію. Тепер по пунктах:

1. Перезавантажуємо комп'ютер і як тільки він почне завантажуватися багаторазово натискаємо клавішу F8 у Вас повинно з'явиться таке ось вікно:

2. У списку вибираємо пункт "Остання вдала конфігурація (додатково)" і натискаємо "Enter". У мене комп'ютер перезавантажився і все запрацювало.

Ось так я впорався з цією страшною помилкою, сподіваюся моя стаття Вам допомогла. Успіхів!