Помилка під час запуску програми 0xc0000022 - що робити, щоб виправити?

Якщо при запуску гри або програми в Windows 7 і 8 ви бачите повідомлення "Помилка при ініціалізації програми 0xc0000022", то в цій інструкції Ви знайдете найбільш поширені причини появи даного збою, а також дізнаєтеся, що робити, з тим, щоб виправити ситуацію.

Потрібно відзначити, що в деяких випадках, причина появи такої помилки може бути в неправильно реалізованому коді для обходу активації програм - тобто, наприклад, піратська гра може і не запуститися, що б ви не робили.

Як виправити помилку 0xc0000022 якщо буде запущено програму

При виникненні помилок і збоїв при ініціалізації програм із зазначеним вище кодом, ви можете спробувати зробити описані надалі дії. Інструкції дано в порядку убування ймовірності того, що це вирішить проблему. Отже, ось список можливих рішень, які допоможуть виправити помилку.

Не намагайтеся завантажити DLL, якщо повідомлення супроводжується інформацією про відсутній файлі

Дуже важливе зауваження: не шукайте окремі бібліотеки DLL, якщо в тексті повідомлення про помилку є інформація про відсутньою або пошкодженої бібліотеці, яка заважає запуску. Якщо ви вирішите завантажити таку DLL зі стороннього сайту, то дуже ризикуєте зловити шкідливе програмне забезпечення.

Найбільш часто зустрічаються імена бібліотек, що викликають цю помилку, виглядають наступним чином:

  • nv *****. dll
  • d3d **** _ Две_Ціфри.dll

У першому випадку потрібно просто встановити драйвера Nvidia, у другому - Microsoft DirectX.

Оновлення драйвера і встановіть DirectX з офіційного сайту Microsoft

Одна з найбільш частих причин того, що комп'ютер пише "Помилка 0xc0000022" - проблема з драйверами і бібліотеками, що відповідають за взаємодію з відеокартою комп'ютера. Тому, перша дія, яку слід зробити - зайти на офіційний сайт виробника відеокарти, скачати і встановити останні версії драйверів.

Крім цього, встановіть повну версію DirectX з офіційного сайту Microsoft (http://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=35). Це особливо актуально, якщо у Вас встановлена ​​Windows 8 - в самій системі є бібліотеці DirectX, але не в повному комплекті, що часом призводить до появи помилок 0xc0000022 і 0xc000007b.

Скор за все, описаних вище дій буде достатньо для того, щоб виправити помилку. Якщо ж ні, то можна спробувати наступні варіанти:

  1. Запустити програму від імені адміністратора
  2. Встановити все не встановлені до цього оновлення Windows
  3. Запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду sfc / scannow
  4. Провести відновлення системи, відкотивши її до тієї точки, коли помилка себе не проявляла.

Сподіваюся, ця стаття допоможе Вам вирішити проблему і питання, що робити з помилкою 0xc0000022 більше не виникне.