Помилка під час запуску програми 0xc000007b - як виправити

Якщо при запуску програми або гри комп'ютер з Windows 7 або Windows 8 пише "Помилка при запуску програми (0xc000007b). Для виходу з програми натисніть кнопку ОК", то в цій статті ви знайдете інформацію про те, як прибрати цю помилку з тим, щоб програми запускалися як раніше і повідомлення про помилку не з'являлося.

Чому з'являється помилка 0xc000007b в Windows 7 і Windows 8

Помилка з кодом 0xc000007 при запуску програм говорить про те, що існує проблема з системними файлами Вашої операційної системи, в нашому випадку. Більш конкретно - даний код помилки означає INVALID_IMAGE_FORMAT. Найчастіша причина появи помилки під час запуску програми 0xc000007b - проблеми з драйверами NVidia, хоча і інші відеокарти теж схильні до цього. Взагалі, причини можуть бути самі різні - перервана установка оновлень або самої ОС, неправильне вимикання комп'ютера або видалення програм безпосередньо з папки, без використання спеціальної утиліти для цього (Програми та засоби). Крім цього, це може бути наслідком роботи вірусів або якого-небудь ще шкідливого програмного забезпечення.

І, нарешті, ще одна можлива причина - проблеми з самим додатком, що дуже часто зустрічається, якщо помилка проявляє себе в скачав з Інтернету грі.

Як виправити помилку 0xc000007b

перша дія, Яке я б рекомендував, перш ніж приступати до будь-яким іншим - оновити драйвера для вашої відеокарти, особливо якщо це NVidia. Зайдіть на офіційний сайт виробника вашого комп'ютера або ноутбука або просто на сайт nvidia.com і знайдіть драйвера для вашої відеокарти. Завантажте їх, встановіть і перезавантажте комп'ютер. Дуже ймовірно, що помилка зникне.

Завантажити драйвера на офіційному сайті NVidia

Друге. Якщо вищеописане не допомогло, перевстановіть DirectX з офіційного сайту Microsoft - це теж може дозволити виправити помилку при ініціалізації програми 0xc000007b.

DirectX на офіційному сайті Microsoft

Якщо помилка з'являється тільки при запуску однієї програми і, при цьому, вона не є легальною версією, я б рекомендував використовувати інше джерело отримання цієї програми. Легальний, по можливості.

Третє. Ще одна можлива причина появи цієї помилки - пошкоджені або відсутні Net Framework або Microsoft Visual C ++ Redistributable. Якщо щось не так з цими бібліотеками, може з'являтися як і описана тут помилка, так і багато інших. Завантажити ці бібліотеки можна бесплатн з офіційного сайту Microsoft - просто введіть назви, зазначені вище в будь-яку пошукову систему і переконайтеся, що переходите на офіційний сайт.

Четверте. Спробуйте запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести наступну команду:

sfc / scannow

Протягом 5-10 хвилин ця системна утиліта Windows перевірить наявність помилок в файлах операційної системи і спробує їх виправити. Є ймовірність того, що проблема буде вирішена.

Передостаннє. Наступний можливий варіант дій - зробити відкат системи до попереднього стану, коли помилка ще не проявляла себе. Якщо повідомлення про 0xc000007b стало з'являтися після того, як ви встановили оновлення Windows або драйверів, то зайдіть в панель управління Windows, виберіть пункт "Відновлення", запустіть відновлення, після чого відзначте галочкою "Показати інші точки відновлення" і запустіть процес, привівши комп'ютер до того стану, коли помилка себе ще не проявляла.

Відновлення системи Windows

Останнє. З урахуванням того, що у багатьох наших користувачів на комп'ютері встановлено так звані "збірки" Windows, то причина може критися в ній самій. Переінсталюйте Windows на іншу, краще оригінальну версію.

Додатково: в коментарях повідомили, що сторонній пакет бібліотек All In One Runtimes також може допомогти у вирішенні проблеми (якщо хтось спробує, прошу відписатися про результат).

Сподіваюся, дана інструкція допоможе Вам прибрати помилку 0xc000007b при ініціалізації програми.