Помилка при вирішенні загального доступу до підключення до Інтернету

Вирішив розповісти про один спосіб, який швидше за все допоможе прибрати помилку: "Помилка при вирішенні загального доступу до підключення до Інтернету (null)". Ця помилка дуже часто з'являється при спробі відкрити загальний доступ до інтернету. Коли ми хочемо роздати інтернет по Wi-Fi зі свого ноутбука, або комп'ютера.

До статей з налаштування віртуальної точки доступу в Windows 10, 8 або Windows 7 дуже часто спостерігаю питання пов'язані з проблемами при вирішенні загального доступу до інтернету. Деякі рішення я вже описував в статті не вдається надати загальний доступ до інтернету по Wi-Fi в Windows 10. Сьогодні ми розглянемо ось таку помилку:

Як тільки ми ставимо галочку біля пункту "Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера", відразу спостерігаємо повідомлення"Помилка при вирішенні загального доступу до підключення до Інтернету". З власного досвіду можу сказати, що помилки в цей момент можуть з'являтися найрізноманітніші. Ну і рішення, швидше за все, так само будуть різними.

Як я помітив, і сьогодні в черговий раз в цьому переконався, ця помилка з'являється через відключеного вбудованого в Windows брандмауера. Причому не важливо, Windows 7 у вас, або Windows 10.Тому, потрібно перевірити налаштування брандмауера, і саму службу. Якщо він відключений, то включити його. Після цього помилка повинна зникнути, а ви зможете роздати інтернет зі свого комп'ютера.

Рішення помилки при вирішенні загального доступу до інтернету в Windows

Я буду показувати на прикладі Windows 10. Але якщо у вас наприклад сімка, то проблем виникнути не повинно, там приблизно все так же.

Нам потрібно зайти в "Служби". Для цього можна натиснути правою кнопкою миші на "Комп'ютер", або "Цей комп'ютер", і вибрати "Управління". Так само, "Служби" можна знайти через пошук в Windows 10.

Далі переходимо в "Служби", шукаємо в списку службу "Брандмауер Windows", натискаємо на неї правою кнопкою миші і вибираємо "Властивості".

Ставимо тип запуску "Автоматично", і натискаємо на кнопку "Запустити". Потім натискаємо на "Застосувати", і "Ok".

Після цього пробуємо відкрити загальний доступ. Якщо не вийде, то можете ще перезавантажити комп'ютер, і спробувати знову.

Так само можна перевірити параметри брандмауера через панель управління. Можна знайти через пошук за запитом "брандмауер".

Якщо все вийде, то ви зможете без проблем надати спільний доступ до інтернету.

Пишіть в коментарях, чи вийшло у вас цим способом позбутися від помилки при вирішенні загального доступу до підключення до Інтернету. Якщо знаєте інші рішення, можете поділитись ними.Всього доброго!