Помилка підключення 651 в Windows 7 і Windows 8

Одна з найбільш розповсюджених помилок підключення Windows 7 і Windows 8 - Помилка 651, Помилка підключення до високошвидкісного з'єднання або Miniport WAN PPPoE з текстом повідомлення "Модем або інший пристрій зв'язку повідомило про помилку".

У цій інструкції по порядку і детально розповім про всі способи виправити помилку 651 в Windows різних версій, незалежно від вашого провайдера, будь то Ростелеком, Дом.ру або МТС. У всякому разі, всіх тих способах, що мені відомі і, сподіваюся, ця інформація допоможе вам вирішити проблему, а не встановлювати заново Windows.

Перше, що слід спробувати при появі помилки 651

Перш за все, якщо у вас з'явилася помилка 651 при підключенні до Інтернету, рекомендую спробувати виконати наступні прості дії, пробуючи підключитися до Інтернету після кожного з них:

 • Перевірити підключення кабелів.
 • Перезавантажити модем або роутер - вимкнути його з розетки і знову включити.
 • Заново створити високошвидкісне підключення PPPoE на комп'ютері і підключитися (можна зробити це за допомогою rasphone: натисніть клавіші Win + R на клавіатурі і введіть rasphone.exe, далі все буде зрозуміло - створюєте нове підключення і вводите ваші логін і пароль для входу в Інтернет).
 • Якщо помилка 651 з'явилася при першому створенні підключення (а не на раніше працював), уважно перевірте всі введені вами параметри. Наприклад, для VPN підключення (PPTP або L2TP) часто трапляється введення неправильного адреси VPN сервера.
 • Якщо ви використовуєте PPPoE через бездротове підключення, переконайтеся, що у вас включений Wi-Fi адаптер на ноутбуці або комп'ютері.
 • Якщо ви встановлювали фаєрвол або антивірус перед появою помилки, перевірте його налаштування - він може блокувати підключення.
 • Зателефонувати провайдеру і уточнити, чи немає проблем з підключенням на його стороні.

Це прості кроки, які можуть допомогти не втрачати час на всі інші, більш складні для початківців, якщо Інтернет і так заробить, а помилка WAN Miniport PPPoE зникне.

Скидання налаштувань TCP / IP

Наступне, що можна спробувати - скинути настройки протоколу TCP / IP в Windows 7 і 8. Є кілька способів зробити це, але найпростіший і швидкий - використовувати спеціальну утиліту Microsoft Fix It, скачати яку можна з офіційної сторінки http://support.microsoft.com/kb/299357

Після запуску, програма самостійно скине протокол Інтернету, вам залишиться лише перезавантажити комп'ютер і спробувати підключитися заново.

Додатково: зустрічав інформацію, що іноді виправити 651-ю помилку допомагає зняття позначки з протоколу TCP / IPv6 у властивостях PPPoE підключення. Для виконання цієї дії, зайдіть в список підключень і відкрийте властивості високошвидкісного підключення (Центр управління мережами і загальним доступом - зміна параметрів адаптера - правий клік по підключенню - властивості). Потім на вкладці "Мережа" в списку компонентів приберіть галочку з протоколу Інтернету версії 6.

Оновлення драйверів мережевої карти комп'ютера

Також в рішенні проблеми може допомогти оновлення драйверів для вашої мережевої карти. Досить завантажити їх з офіційного сайту виробника материнської плати або ноутбука і встановити.

У деяких випадках, навпаки, проблема вирішується шляхом видалення встановлених власноруч драйверів мережевої і установка входять до комплект Windows.

Додатково: якщо у вас дві мережеві карти, то це також може служити причиною появи помилки 651. Спробуйте відключити одну з них - ту, яка не використовується.

Зміна параметрів роботи TCP / IP в редакторі реєстру

Взагалі-то цей спосіб виправити проблему, по ідеї, призначений для серверних версій Windows,але за відгуками може допомогти з "Модем повідомив про помилку" і в призначених для користувача варіантах (не перевіряв).

 1. Запустіть редактор реєстру. Для цього можна натиснути клавіші Win + R на клавіатурі і ввести regedit
 2. Відкрийте розділ реєстру (папки ліворуч) HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters
 3. Клацніть правою кнопкою миші в порожньому місці правою області зі списком параметрів і виберіть пункт "Створити параметр DWORD (32 біти)". Назвіть параметр EnableRSS і встановіть його значення в 0 (нуль).
 4. Створіть таким же чином параметр DisableTaskOffload зі значенням 1.

Після цього закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, спробуйте підключитися до Ростелеком, Дом.ру або що там у вас.

Перевірка апаратної складової

Якщо ніщо з описаного не допомагає, перш ніж переходити до спроб вирішення проблеми важкими методами типу перевстановлення Windows, спробуйте ще і цей варіант, а раптом.

 1. Вимкніть комп'ютер, роутер, модеми (в тому числі, з мережі живлення).
 2. Вимкніть всі мережеві кабелі (від мережевої карти комп'ютера, маршрутизатора, модему) і перевірте їх цілісність. Знову підключіть кабелі.
 3. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся, коли він завантажиться.
 4. Увімкніть модем і зачекайте його завершення завантаження.Якщо на лінії є роутер, увімкніть його після цього, також дочекайтеся завантаження.

Ну, і знову ж таки, дивимося, чи вдалося прибрати помилку 651.

Доповнити зазначені методи мені поки нічим. Хіба що, теоретично, дана помилка може бути викликана роботою шкідливого ПО на вашому комп'ютері, так що перевірити комп'ютер за допомогою спеціальних засобів для цих цілей варто (наприклад, Hitman Pro і Malwarebytes Antimalware, якими можна скористатися крім антивіруса).