Xiaomi mini WiFi router огляд та відгуки. Чи варто купувати

На передній панелі можна побачити тільки маленький індикатор роботи маршрутизатора, і логотип компанії.

Всі порти розташовані на задній панелі. Там у нас один WAN порт, два LAN, і один USB. Біля WAN і LAN є індикатори. Ну і роз'єм для підключення живлення. Кнопок немає взагалі, тільки втоплена в корпус кнопка Reset для скидання налаштувань на Xiaomi mini WiFi.

Ось як складаються антени.

З нижнього боку є дві гумові ніжки, і отвори для охолодження. Корпус там дуже компактний, і повністю закритий з боків і зверху.

Єдиний мінус по корпусу, немає можливості повісити маршрутизатор на стіну.

Окремо ще хочу виділити блок живлення. Виглядає він якісно. У комплекті у мене був перехідник під наші розетки. Тільки не розумію, чому блок живлення чорного кольору. Було б краще, якби він теж був білий. Ну і трохи засмутило відсутність мережевого кабелю в комплекті. Могли б покласти.

Відгуки про Xiaomi mini WiFi router

Відгуків про Xiaomi Mi WiFi Router Mini в інтернеті повно. Можете почитати на різних сайтах, форумах і в інтернет-магазинах. В основному, всі власники тільки хвалять цей маршрутизатор. Пишуть, що він набагато краще більш дорогих моделей від популярних виробників. Хороший сигнал Wi-Fi, і немає особливих проблем зі швидкістю по Wi-Fi.

Особисто мені Xiaomi mini дуже сподобався. Особливо, якщо враховувати його ціну. Ну да, на китайському настройки. Але ми один раз налаштували роутер і забули. А якщо дуже хочеться, то можна прошити його сторонньої прошивкою. Після цього буде не тільки російську мову внастройках, а й кілька інших фішок.

Це дійсно найдешевший двохдіапазонний маршрутизатор з USB портом і в якісному, стильному і красивому корпусі. Найближчі конкуренти від популярних виробників, це TP-LINK Archer C20i, Archer C20, Asus RT-AC51U. Але вони, звичайно ж, дорожче будуть відсотків на 30-40. Навіть більш потужний Xiaomi WiFi MiRouter 3 White буде дешевше. Тут вже дивіться самі, але Xiaomi Mi WiFi Router Mini відмінний варіант дводіапазонного домашнього роутера. Чи не знайшов я в цьому маршрутизаторі нічого поганого.

Якщо ви вже користуєтеся цим маршрутизатором, то обов'язково залиште свій відгук про Xiaomi mini WiFi router. Буду вдячний. Всього доброго!