Новий яндекс.браузер. Як встановити? І перші враження.

Привіт друзі! Буквально кілька хвилин тому Яндекс відкрив доступ до завантаження свого нового фірмового браузера "яндекс.браузер"Версії 1.0. Ну і я як автор блогу комп'ютерної тематики, поспішаю поділитися з вами першими враженнями від нового яндекс.браузер.

 

Зараз ми розглянемо, як його завантажити і встановити, ну а перед цим я хотів би сказати кілька слів про це браузері. Представлений він був сьогодні на конференції YaC від Яндекса. Я стежив за конференцією, і можу сказати що реакція на новий браузер від Яндекса була різною. Хтось говорив, що це буде прорив, і яндекс.браузер обов'язково отримає своїх шанувальників, хтось сміявся над новим логотипом, і говорив, що він виглядає як ніби стриги натягнули на кульку :). У причепі скільки людей стільки й думок.

Яндекс.браузер побудований на движку WebKit і має оболонку Chromium. Так само браузер буде використовувати технологію Turbo для стиснення і економії інтернет трафіку. До речі ця технологія розроблена компанією Опера. І ще одна фішка, все що ви будете качати з інтернету, буде перевірятися системою від "Лабораторії Касперського".
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Звичайно ж новий браузер від Яндекса буде інтегрований з Яндекс сервісами.Такими як пошук, пошта, перекладач, Яндекс.Діск і т. Д.

Давайте для початку встановимо яндекс.браузер, а тоді вже розглянемо його докладніше.

Як встановити новий яндекс.браузер?

Ну тут Яндекс постарався, і зробив цю процедуру дуже приємною і простий.

Заходимо на browser.yandex.ru і натискаємо на велику червону кнопку "Завантажити для Windows", нижче є посилання і для Mac OS X.

Відразу ж після натискання на кнопку "Завантажити", з'явиться вікно, в якому натискаємо "Запуск" (я качав через Опера).

Далі з'явиться вікно, в якому вже відзначені галочками два пункти, якщо хочете, то приберіть їх і натисніть на кнопку "Почати користуватися".

Практично всі, з'явиться віконце, в якому буде відображатися статус установки нового браузера від компанії Яндекс.

Після завершення, установки яндекс.браузер сам автоматично запустився, і відкрив всі вкладки, які були відкриті у мене в Опері. І навіть автоматично увійшов на них під моїми даними. Це мене порадувало, але про це трохи нижче.

Дивіться також:

  • Яндекс.Діск - новий сервіс від Яндекса
  • Переходимо з браузера Opera (старої версії) в Google Chrom. Переносимо закладки, встановлюємо необхідні розширення
  • Безкоштовні VPN для яндекс.браузер: тільки особистий досвід
  • Opera оновилася до 12 версії
  • Як включити режим турбо в браузері (Chrome, Яндекс, Opera)

Зовнішній вигляд яндекс.браузер

Дизайнер Яндекса сказав, що цей браузер буде мати самий мінімалістичний інтерфейс, і це швидше за все так. Новий браузер виглядає ось так: (натисніть на картинку для її збільшення).

Як бачите дійсно мінімалізм, і це добре, на екрані залишається більше місця для відображення самого сайту. У самому верху розташовуються вкладки, і ближче до правого боку кнопка з настройками. На ще одній панелі знаходиться адресний рядок, вона ж рядок пошуку, кнопка назад, і кнопка "Я", яка веде на головну сторінку Яндекса. Справа ще є кнопка, якою можна додавати сайти в закладки.

Натискання на кнопку з настройками, відкриває меню, яке дуже схоже на те, що ми бачимо в браузері Chrome.

Опишу ще одну фішку, яка відноситься до зовнішнього вигляду браузера. Якщо натиснути на кнопку "+" поруч з вкладками, то відкриється панелька, з 8 вкладками, для швидкого переходу на сайти. Так само нижче знаходяться посилання на "Закладки", "Історія", "Завантаження" та "Нещодавно закриті".

Трохи правіше знаходиться кнопка "Налаштування".Натиснувши на неї у нас з'являється можливість поміняти цих 8 сайтів для швидкого доступу. Але наскільки я зрозумів, більше восьми додавати не можна. І це погано, тому що мені дуже подобається "гумова" експрес панель в Опері.

Це напевно все, що стосується інтерфейсу яндекс.браузер. Зараз ще коротко напишу свої перші враження.

Перші враження від яндекс.браузер

Відразу після установки, як я вже говорив, він відкрив всі сайти, які були відкриті в Опері. Він почав їх відкривати, а у мене склалося таке враження, що він їх зовсім не відкриє. Але потім я його перезапустив, і почав знову з ним працювати, і все відкривається не те що б супер швидко, але не погано (порівнюю з Оперою).

Я звичайно ж не проводив ніяких експериментів, я впевнений, що результати таких порівнянь скоро з'являтися, ну що ж, будемо чекати тести швидкості завантаження сторінок. Але щось мені підказує, що вони будуть нічим не краще ніж в тому ж хрому.

Що стосується дизайну, навігації і мінімалізму, то тут мені все сподобалося. Все дуже зручно і красиво. Чи не сподобалося те, що на панель з швидким доступом до сайту можна додавати більше 8 сайтів.Порадувало ще те, що в браузері відразу ж встановлений Flash Player і програма для перегляду PDF файлів.

На цьому я закінчу свою огляд нового яндекс.браузер. Скажу, що революції не відбулося, так браузер на перший погляд хороший, але в ньому немає нічого такого, що б змушувало користуватися ним єдиним. Не знаю, міняти свою улюблену Оперу для на нього чи ні. Поки що напевно немає, але не варто забивати, що, це всього лише версія 1.0. І компанії Яндекс ще є куди розвивати свій новий проект.

Ви можете залишити відгуки про новий браузер в коментарях. Успіхів!