Яндекс.Діск - новий сервіс від Яндекса

Привіт друзі, сьогодні хочу розповісти Вам про новий сервісЯндекс.Діск. Як то днями побачив картинку в Твіттері у вигляді НЛО, я з текстом, щось типу Яндекс готує новий сервіс, я ще подумав, цікаво що ж це буде. Сьогодні дивлюся в тому ж Твіттері друзі вже рекомендують цей самий новий сервіс.

Яндекс.Діск - це сервіс, який надає місце в для зберігання Ваших файлів і швидкий доступ до них з різних пристроїв. Він схожий на Dropbox, який мені здається вже встиг стати популярним. Так як Dropbox це англійська сервіс, то мені здається, що Яндекс.Діск дуже швидко стане популярним в країнах СНД. Що ще можна сказати про Яндекс.Діск, а власне ось посилання http://disk.yandex.ru. Подивилися? відмінний дизайн, правда? Дійсно, дизайн мені дуже сподобався.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Дивіться також:

  • Google Диск
  • Про те як нам нав'язувати хмарні сховища
  • Новий яндекс.браузер. Як встановити? І перші враження.
  • Яндекс.dns - сервіс блокування небезпечних сайтів. Налаштування яндекс.dns на Wi-Fi роутер (точки доступу), ...
  • Трохи змінив дизайн і встановив коментарі Вконтакте

Випробувати цей сервіс мені не вийшло, так як реєстрація поки тільки за запрошеннями.Я залишив заявку і мені на пошту прийшов лист, в якому було зазначено, що протягом двох тижнів мені прийде інструкція з подальшими вказівками.

Але вже зараз можна сказати, що сервіс цей дійсний корисний, так як зберігати дані в ньому дуже зручно. Мати інтернет сховище, в який можна мати доступ з різних комп'ютерів і мобільних пристроїв дійсно зручно. Цікаво, тільки скільки Яндекс виділить пам'яті, але напевно багато, якщо він обіцяє, що можна буде зберігати відео.