Windows не вдалося підключитися до Wi-Fi. Рішення помилки в Windows 7

При підключенні до Wi-Fi мережі, в Windows 7 не рідко можна побачити помилку "Windows не вдалося підключитися до ...". Там буде вказано назву тієї мережі, до якої ви спробували підключиться. Помилка насправді дуже популярна. З'являється вона не тільки в Windows 7, але і в Windows 8 і в Windows 10. Причини та рішення як правило однакові. Якщо у вас Windows 10, то дивіться окрему статтю щодо вирішення проблеми з "Неможливо підключитися до цієї мережі". В "десятці" є невелика відмінність саме в зовнішньому вигляді пунктів меню.

Як все це виглядає: звичайним способом пробуємо підключиться до Wi-Fi в Windows 7, йде спочатку "Підключення до (назва мережі)":

А потім з'являється помилка "Windows не вдалося підключитися до (назва Wi-Fi мережі)":

Практично завжди допомагає одне просте рішення. Якщо ви зіткнулися з такою помилкою на своєму комп'ютері, то зараз ми постараємося її виправити. Найчастіше, ця помилка з'являється після того, як ви змінили якісь параметри своєї мережі. Пароль, тип безпеки і т. П. І раніше, ви вже успішно підключалися до цієї мережі.

Рішення помилки "Windows не вдалося підключитися до ..."

Рішення просте: потрібно видалити нашу бездротову мережу в налаштуваннях Windows 7, і підключиться заново.

Натискаємо правою кнопкою миші на значок підключення до інтернету (в правому нижньому кутку), і вибираємо Центр управління мережами і загальним доступом. Далі, переходимо в Управління бездротовими мережами.

Шукаємо в списку Wi-Fi мережу, при підключенні до якої у нас з'являється помилка, натискаємо на неї правою кнопкою миші і вибираємо вилучити.

З'явиться вікно з попередженням, натискаємо Так.

Весь цей процес я ще описував в статті: Видаляємо Wi-Fi мережу на Windows 7.

А далі, ми просто знову пробуємо підключиться до цієї мережі. З'явиться вже запит пароля, вказуємо його, і все повинно підключиться. Якщо ви забули пароль від свого Wi-Fi, то дивіться цю статтю.

Якщо вищеописаний спосіб не допоміг:

Мені таке рішення завжди допомагає. Але, у вас може бути інша причина, або ще щось. Тому, ще кілька порад:

  • Перезавантажте роутер і комп'ютер.
  • Змініть пароль своєї мережі по інструкції: http://help-wifi.com/nastrojka-zashhity-wi-fi-setej/kak-zashhitit-set-wi-fi-parolem/. Можливо, у вас встановлений тип безпеки, який просто не "подобається" Windows 7.
  • Можна ще змінити ім'я самої Wi-Fi мережі (SSID). Після цього, ноутбук буде "думати" що це нова мережа.
  • Так само, при появі помилки "Windows не вдалося підключитися до Wi-Fi", можна спробувати змінити режим роботи бездротової мережі (b / g / n). Приблизно так це виглядає на роутері ASUS:
    Це особливо актуально, якщо у вас старий ноутбук. Іноді в роутері виставлений режим роботи 802.11n, який старі ноутбуки можуть не підтримувати, а працювати тільки в більш старому режимі 802.11g.Тому, потрібно перевірити, і поставити в настройках роутера режим роботи "авто", або 802.11 b / g / n. Не забудьте зберегти настройки та виконати перезавантаження маршрутизатора.

Якщо проблема залишилася, поради не допомогли, то потрібно описувати в коментарях після чого це сталося, і що вже пробували зробити. Постараюся щось порадити.