Windows заблокований прибираємо банер-вимагач за допомогою Dr.Web LiveCD

Привіт, друзі! Знову я вирішив написати про віруси-здирників, Або як їх ще називають, банери-вимагачі. напишуяк прибрати банер-вимагач (Або хоча б спробувати прибрати) за допомогою завантажувального дискаDr.Web LiveCD.

Якщо ви ще не бачили напис, типу "Windows заблокований переведіть таку-то суму грошей, туди-то і все буде добре", то можна сказати що вам пощастило. Ну а якщо вже таке сталося, і Windows у вас заблокований вірусом-здирником, він же Winlock, То зараз ми спробуємо вирішити цю проблему за допомогою завантажувального диска Dr.Web LiveCD.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Що таке банер-вимагач (Winlock)?

Пару пропозицій про вірус: Winlock потрапляє на комп'ютер і повністю блокує його роботу. Він виводить банер-вимагач і вимагає відправити СМС на певний номер і цим оплатити код, який ви отримаєте після оплати, ввівши його в вікно банера-здирника і ваш Windows буде розблоковано. Але навіть після оплати, ви швидше за все не отримаєте ніякого коду, коротше кажучи лохотрон в чистому вигляді. Детальніше про цей вірус я вже писав, читайте тут.

Ніколи не відправляйте гроші на рахунки і СМС, вас це не врятує. Краще вже заплатити фахівцеві в сервісному центрі, ніж віддати гроші шахраям.

Ще вірус Winlock може загрожувати вам видаленням ваші даних. Або ще ось з нового, вірус звинувачує вас у поширенні порнографії, і каже, що якщо ви не заплатите, то він передасть інформацію про вас до відповідних служб. Не вірте. Це все для того, що б змусити вас заплатити.

Не знаю чи це так, але мені здається що раніше вірус вимагач блокував систему, коли вона вже завантажувалася (вони зараз так само є). Виглядають вони по різному, але приблизно ось так:

Нещодавно я зустрів Winlock, який блокував систему, відразу після включення, Тобто до початку завантаження Windows справа навіть не доходило. Виглядають вони приблизно ось так:

Ось так виглядає ця зараза, тепер ви знаєте, що таке вірус-вимагач. Настав час боротися з ним і знищити його!

Прибираємо вірус-вимагач за допомогою Dr.Web LiveCD

Сьогодні я напишу про один спосіб, який може прибрати вірус Winlock. Це завантажувальний диск від компанії Dr.Web. В принципі, є багато способів перемогти цей вірус, але цей спосіб займає гідне місце в боротьбі з Winlock.

Чесно кажучи, найпростіший спосіб, це перевстановити систему але, якщо цей спосіб нам не підходить, то читаємо далі.

Дуже детально, про те, що таке Dr.Web LiveCD я вже писав.Так що, читаємо ось цю статтю https://f1comp.ru/bezopasnost/dr-web-livecd-podrobnaya-instrukciya/ створюємо завантажувальний диск, і коли все буде готово, тоді продовжуємо.

Дивіться також:

  • Windows заблокований? Видаляємо вірус-вимагач за допомогою сервісу від Dr.Web
  • Що таке вірус-вимагач?
  • Сервіс від Касперського для розблокування Windows
  • Комп'ютер не включається з CD / DVD приводом
  • Dr.Web LiveCD - докладна інструкція

1. Значить завантажувальний диск (або флешка) з LiveCD у вас вже є. Вставляємо його в привід і перезавантажуємо комп'ютер. Якщо у вас з'явиться ось така картинка, то все нормально:

2. Якщо ж немає, і піде завантаження Windows, або з'явиться вірус, то заходимо в БІОС, і виставляємо завантаження з приводу, чи флешки. Знову перезавантажуємо комп'ютер.

Сподіваюся все нормально. Продовжуємо.

Вибираємо російську мову і продовжуємо.

 Чи піде завантаження, потрібно трохи почекати. Відразу коли система запуститься, з'явиться вікно антивіруса. Навпаки "Сканер" натискаємо на кнопку "Перейти".

Тут нам просто потрібно запустити перевірку комп'ютера на віруси, і натиснути чекати, поки Dr.Web виявить наш вірус-вимагач і знищить його. Натискаємо "Повна перевірка", і "Почати перевірку".

Запускається процес перевірки, і якщо буде виявлена ​​загроза, Dr.Web LiveCD вам про це повідомить.Скажу вам, що така перевірка може і не дати результатів, але спробувати варто. До речі якщо є час і бажання, то точно так само можна перевірити і завантажувальним диском від ESET, принцип один і той же. Але там де Dr.Web пропустив, ESET може зловити, або навпаки.

Лікування реєстру за допомогою Dr.Web LiveCD

Може цю процедуру навіть слід провести до перевірки на віруси. Так як після лікування реєстру, вірус-вимагач може зникнути. В системі Dr.Web LiveCD натискаємо "Пуск" і вибираємо "Лікування реєстру".

Відкриється вікно з перевіркою, чекаємо поки в низу з'явиться напис "Press any key", закриваємо вікно і вимикаємо LiveCD. Пробуємо включити комп'ютер.

Тепер ви знаєте один із способів, як перемогти вірус-вимагач. Постараюся написати ще варіанти, як вести війну з цим злом :), ну а поки що, пробуйте друзі. Успіхів!