Windows Phone 8 буде робота з програмами від WP7

Привіт друзі, хочу поділиться з Вами цікавою новиною. компанія Microsoft, Після того як випустила в світ мобільну операційну систему Windows Phone 7, Відразу ж почала ретельно працювати над новою Windows Phone 8 кодове назви якої Apollo.

Дивіться також:

  • Про нову Windows Phone 8 Apollo
  • Перший Skype для Windows Phone вийшов з безліччю проблем
  • Windows Phone 7 перемогла iPhone 4 і Android
  • Microsoft готується випустити на ринок планшет під управлінням Windows 8
  • Новий логотип для Windows

Але новина в тому, що нова WP8 буде повністю підтримувати додатки від WP7. І це мені здається дуже добре, а ще краще розробникам, які створюють програми для Windows Phone. Адже Microsoft їм пообіцяла, що спільність буде забезпечена між двома версіями ОС.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Але більш цікаве питання в тому, будить чи Windows Phone 8 працювати на "старих" апаратах, які виходять з WP7. Або все ж доведеться купувати нові пристрої, що б оцінити всі переваги нової операційної системи. Поки відповідь на це питання компанія Microsoft не дала.

Windows Phone 8 з'явиться приблизно в кінці цього літа. Я як раз хотів купувати собі телефончик на цій ОС, може почекати ... Удачі!