У Windows 8 приберуть пробний період на 30 днів

Як повідомляють на сайті ComputerWorld, компанія Microsoft відмовиться від звичного пробного періоду в 30 днів для очікуваної незабаром нової версії своєї операційної системи Windows 8.

Легко здогадатися, що причиною тому - спроба максимально убезпечити Windows 8 від піратів. Тепер при установці Windows користувач повинен буде обов'язково ввести ключ продукту, причому в цей час комп'ютер повинен мати з'єднання з Інтернет (цікаво, як це зможуть зробити ті, у кого немає інтернету або ті, у кого для роботи мережі потрібно спочатку зробити необхідні настройки в системі ?). Без цього, як повідомляється, користувач просто не зможе встановити Windows 8.

Далі новина, як мені здається, втрачає зв'язок зі своєю ж першою частиною (про те, що установку буде неможливо виконати без перевірки ключа): повідомляється, що після того, як установка Windows 8 буде завершена, буде встановлено з'єднання з відповідними серверами і якщо буде виявлено, що введені дані не відповідають реальним або були у кого-небудь вкрадені, то з Windows відбудуться звичні нам по Windows 7 зміни: чорний фон робочого столу з повідомленням про необхідність використовувати тільки легальне програмне забезпечення.Крім цього повідомляється, що можливі також і мимовільні перезавантаження або виключення комп'ютера.

Останні пункти, звичайно, неприємні. Але, наскільки я бачу з тексту новини для тих самих хлопців, що займаються зломом Windows саме ці нововведення не повинні сильно затьмарити життя - так чи інакше доступ до системи буде матися і щось з нею проробляти вже вийти. З іншого боку, здається, що це буде не єдина подібне нововведення. Наскільки я пам'ятаю, Windows 7 теж "ламали" виключно довго до виробництва нормальних її варіантів і дуже багатьом користувачам, які вважали за краще встановити нелегальну версію довелося нерідко споглядати згаданий чорний екран.

Я ж, в свою чергу, чекаю коли зможу офіційно завантажити свою ліцензійну Windows 8 26 жовтня - подивлюся, що вона в собі несе. Windows 8 Consumer Preview не встановлював, знайомий з нею лише по чужим оглядам.