Варіанти покупки iPhone у 2017 році

2016 рік ознаменувався виходом великого числа нових мобільних пристроїв. Порадувала новинками і компанія Apple. Її гучні прем'єри розбурхують розуми шанувальників мобільності вже не перший сезон. Поєднання незмінної якості та інновацій в привабливих корпусах - ось що приваблює в ряди шанувальників яблучних телефонів все більше людей. Тому для багатьох залишається актуальним питання про те, який Айфон вибрати, в 2017 році він по-справжньому турбує уми. Масла у вогонь додає обіцянку компанії Apple зробити чергову революцію в мобільній техніці.

Яку модель iPhone вибрати в 2017 році?

Ми постараємося згадати, які моделі телефонів від Apple вийшли раніше. Серед них є моделі, ще не встигли втратити своєї актуальності на ринку, тому коротко розглянемо кожну з них. А ближче до кінця розповімо, який новий iPhone вибрати в 2017 році. Якщо брати до уваги тільки новинки, Айфон 2017 року може виявитися навіть менш вигідним на їх фоні. Особливо з точки зору ціни - а цей фактор особливо важливий для тих, хто тільки планує вибирати техніку з яблуком на задній панелі.

зміст

 • 1 iPhone 5S (refurbished)
 • 2 IPhone 6 і 6S
 • 3 iPhone 7 і iPhone 8
 • 4 На закінчення

iPhone 5S (refurbished)

Під терміном "refurbished" або просто "ref", іншими словами "як новий", ховається дуже цікава група пристроїв. Це відновлена ​​електроніка.Новий телефон відрізняється від відновленого лише тим, що його внутрішні компоненти не були у використанні. Як правило, телефони з позначкою "ref" доходять до споживача після заміни корпусу і, можливо, інших частин. Цим пояснюється їх невисока вартість, до 50% нижче, ніж на оригінальні пристрої. Купувати новий iPhone 2017 року може здатися не так раціонально, коли ринок буквально затоплений такими апаратами. Характерно, що багато виробників погналися за компанією Apple, практикуючи таку ж модель випуску девайсів.

IPhone 5S був випущений в 2013 році, але з тих пір не втратив актуальності до кінця. Його люблять шанувальники Еппл за мінімальні габарити, красивий дизайн і непогану продуктивність. Побудований на 64-бітному процесорі, 5S задав стандарт розвитку смартфонів на багато років вперед. Також тут є гідна камера з роздільною здатністю 8 Мп, сканер відбитків пальців і підтримка 4G. Спірним моментом виступає невисокий максимальний обсяг пам'яті.

Однак новий Айфон SE 2017 року поступово затьмарює 5S. Ще б пак, адже він є прямою заміною цього апарату. Дизайн залишився практично незмінним. А ось з ціною Apple традиційно трохи погарячкували - чекати спаду цін на новий Айфон до рівня 5S доведеться ще якийсь час.Втім, тепер отримати параметри iPhone 6S можна в полюбився багатьом, більш компактному корпусі.

IPhone 6 і 6S

Ці телефони вийшли в 2016 році, відразу ж змістивши попереднього флагмана. Реліз нових моделей надовго задав тон для наслідувачів і конкурентів. Практично всі компанії на ринку взяли деякі деталі від цих класичних апаратів нового покоління.

 1. Серйозно збільшилися діагоналі екранів моделей.
 2. Змінився дизайн - він став більш округлим.
 3. З'явилися дисплеї Retina c більш високою роздільною здатністю.
 4. Процесор став швидше і економічніше.

Ці та деякі інші деталі дають помітну перевагу перед 5S. Ще один можливий відповідь на питання, якою буде новий Айфон в 2017 році саме у вас - це "шістка". Правда, на тлі вартості більш ранніх моделей він вже не буде виглядати так вигідно.

iPhone 7 і iPhone 8

Презентація iPhone 7 не викликала свого часу такого відгуку, як це було з більш ранніми моделями. Дата виходу нового зараз Айфона була зовсім недавно - у вересні 2016 року. Недарма на слайдах показували версію телефону саме в чорному кольорі - швидше за все, саме так виробник хотів підкреслити відмінності від старих моделей. Ювілейний Айфон 2017 роки (восьмий) може також не сильно відрізнятися від попереднього. Але "сімка" зараз - останній з телефонів Apple. Серед її основних особливостей:

 1. Відсутність роз'єму для навушників.
 2. Більш швидкий і економічний процесор (A10).
 3. Захист від води.
 4. Force Touch.
 5. Покращені камери.

Але тільки коли вийде новий Айфон в 2017 році, ми зможемо оцінити роботу, виконану Apple за останній час. Як стало відомо нещодавно, компанія Apple планує перейти на трирічний цикл оновлення дизайну телефонів. Вибирати новий телефон буде простіше, а ціни напевно впадуть.

Але чи буде Айфон восьмий в 2017 році, відомо майже напевно - навряд чи компанія порушить добру традицію радувати шанувальників раз на рік. Ось що можна сказати зараз:

 1. Швидше за все, екран iPhone 8 буде виконаний по OLED-технології. Такі дисплеї більш гнучкі і витрачають менше енергії. Компанія з Купертіно вже застосовувала їх у своїх розумних годиннику. Технології інших мобільних пристроїв можуть багато розповісти про те, яким буде iPhone 8 2017 року.
 2. Не виключено, що дисплеї нових смартфонів буде випускати компанія Samsung. Вона отримала від Еппл солідну суму на поставку нових екранів. Який Айфон вийде в 2017 році - буде залежати не тільки від самої компанії-виробника.
 3. Швидше за все, новий iPhone 8 отримає оновлений процесор A11 - ще швидше і ще економічніше.Але дата виходу нового айфона 2017 рік, може внести свої реалії. Те ж стосується і оновленої операційної системи.

На закінчення

Ми розглянули основні відмінності смартфонів марки iPhone, розібралися, чому краще вибрати ту чи іншу модель. Дата виходу нового айфона "2017" вже не за горами. Тому настає час визначити - чи потрібен вам новий смартфон? Якщо так, то саме час почати збирати на флагманський пристрій. Або ж купити один з відмінних флагманів минулих років прямо зараз.

Хочете обговорити техніку Apple з нашими користувачами? Залишайте свої коментарі під статтею. А також читайте про інші новинки зі світу мобільної техніки.