Валюта в акаунті Steam і її обмін

Реєстрація свого облікового запису, як і інші реєстраційні дії в інтернет-мережі, завжди тягне за собою визначення вашої місцевості. Це викликано рядом причин, які можуть бути різними в залежності від багатьох обставин.

Деякі учасники Стим-спільноти вважають, що рублеві ціни на фішки Steam істотно вигідніше таких, виражених в іншій валюті. Тому вони задаються цілком логічним питанням - як поміняти валюту в стім.

Розглянемо здійсненність цієї дії і способи досягнення такої мети.

валютні правила

Що стосується Стим, то прив'язка кожного аккаунта до місця проживання, в першу чергу, викликана створенням зручностей для здійснення покупки. І це цілком природно для будь-якої торговельної організації.

Відомості про вашу країну присутні в облікового запису, в розділі "Про акаунті", в правій частині сторінки.

Як видно, країну магазину можна змінити за командою, наявної в списку меню.

Правилами Steam передбачена зміна країни в акаунті (Адже клієнт може поміняти місце проживання). Але така дія має бути обов'язково підтверджено наступною покупкою з його боку способом, певним системою саме для цієї держави.Тому, перед тим як змінити валюту в стім, цей момент потрібно врахувати.

Що стосується причин того, чому саме в російських рублях ціни виявляються менше ніж в інших інвалютах, то причини цього можуть лежати або в світових макроекономічних показниках, або в інтересах самої фірми. Для нас це, звичайно, таємниця за сімома печатками.

Допомога друга

З цього випливає, що для Steam не важлива ваша країна, - аби ви платили певними засобами (способами). Маніпулюючи в своєму акаунті країною магазину, ви можете змінювати валюту в стім на рублі, долари або на гривні.

Якщо вже дуже потрібно піти на такий крок, як змінити валюту в Steam, то потрібно попередньо подбати про наявність грошової картки, емітованої одним з російських банків. Вона і буде тим платіжним засобом, передбаченим правилами.

Проблема того, як перевести Steam на рублі (офіційно) для вас полегшиться при наявності у вас в Росії особи, якій можна було б довірити (нехай на невеликий проміжок часу) вхід в обліковий запис і оформлення карти. Адже паролі, як відомо, легко змінюються. А витрати одного можна згодом відшкодувати. Або передати йому авансом.

Важливо в цьому питанні і те, що правилами не допускається чергова зміна території протягом двох тижнів після здійснення попередньої. А також протягом сорока восьми годин після скоєної покупки. В іншому випадку обліковий запис може піддатися блокування.

Допомога VPN-сервісу

Існує ще один відомий спосіб того, як змінити валюту в Steam. Більш детально це виглядає так:

Після входу в сервіс потрапляємо в "Про акаунті". Міняємо територію розташування магазину на "Росія".

У клієнтів, які проживають за її межами, такої можливості не буде. Тому їм потрібно увійти в свій обліковий запис таким чином, щоб виключалася можливість визначення їх IP.

Для цього застосовується система VPN. Ознайомитися з нею можна на офіційному сайті: https://hidemy.name.ru, а після цього завантажити і встановити додаток під Windows. Після цього запустіть її шляхом безкоштовного випробування, вказавши поштову скриньку.

На нього вам буде надіслано код активації, який вам потрібно буде ввести після запуску програми.

VPN-клієнт HideMy.name VPN

Наступною операцією повинно бути встановлення одного з російських серверів. Якщо до цього моменту ви ще перебуваєте (на будь-якому з пристроїв) в свого облікового запису - то вийдіть з неї.

Після запуску VPN знову залогініваемся в Стім, в розділі "Про акаунті" міняємо територію на "Росія". Це зажадає повторного засвідчення. Переклад вашого балансу в рублі відбудеться після першої покупки, зробленої в магазині нової території.

Тепер ви знаєте, як змінити валюту в стім і як перевести свої розрахунки в Steam в рублі. Будьте уважні при здійсненні грошових транзакцій.

Читайте наші наступні статті, залишайте коментарі. Чекаємо ваших запитань.