Вап Telegram - нічого особливого, просто потрібне і в потрібний час

Якщо прямо відповідати на питання заголовка, то відповідь буде досить простий: Вап телеграм - мобільна версія суперпопулярного месенджера, який, не без скандалів, увірвався в світ програм мережевого спілкування. Скандали пов'язані з тим, що спочатку розробники поставили перед собою завдання максимально захистити від злому передану користувачами інформацію, що в нинішньому світі якраз припало на руку бандитам різних мастей. Помічено, що багато хто з них спілкуються один з одним саме за допомогою Вап телеграм.

За всіма оціночними характеристиками - дизайн, швидкість роботи, зручність роботи, продуманість і взаємозв'язок елементів - незважаючи на їх суб'єктивний характер, телеграм помітно випереджає своїх конкурентів, в першу чергу і Viber, і WhatsApp.

Серед інших особливостей відзначаємо: низьке завантаження трафіку, можливість самознищення повідомлень, синхронізація роботи пристроїв, обмін файлами будь-якого формату, відкритий інтерфейс для розробників, доступ до повідомлень з будь-якого пристрою, наявність онлайн-версії і версії для ПК, відкритий вихідний код (всі ці особливості , наприклад, відсутні в WhatsApp).

Працює месенджер за принципами "хмарності" - по світу обрані сервери мережі і при відправці користувачем повідомлення дані обробляються найближчим.Якщо він перевантажений, повідомлення йде на вільний сервер. Така дисципліна забезпечує швидкість і безперервність обміну.

Програма використовує свій алгоритм шифрування даних, що передаються на вихідному кінці, а на вхідному його розшифровує і являє адресату. Перехопити трафік звичайно можна, але це нічого не дасть - код розшифровки поки отримати не вдається, а розробники відмовляються його оприлюднити. Справа дійшла до того, що Федеральна антимонопольна служба Росії поставила умову - або розробники надають алгоритм розшифровки, або месенджер буде заборонений на території Росії. Поки справа далі погроз не пішло.

І все-таки до використання

Для використання Telegram потрібно мати сучасні версії браузерів, саме на них і орієнтується програма.

Для початку роботи входимо на сторінку - https://tlgrm.ru/web.

Потім вводимо номер мобільного телефону, до якого відбувалася прив'язка при створенні аккаунта.

Вхід в Telegram WAP

На мобільний приходить код входу.

Вводимо код в текстове поле і отримуємо доступ до аккаунту - перед очима список ваших контактів по Telegram.

Вікно програми Telegram WAP

За замовчуванням месенджер не має російського інтерфейсу, але відповідний бот уже розроблений і його можна скачати в такий спосіб:

 1. Вводимо в рядку пошуку самого телеграм - @RusLangBot.
 2. На знайденому тиснемо мишкою.
 3. Відкривається листування з ботом.
 4. Від нього прийде посилання на скачування русифікатора.
 5. Викачуємо.
 6. Натискаємо на три точки і входимо в меню.
 7. Запускаємо команду застосування файлу - Apply localization file.
 8. У виборі вибираємо "Русский" - тепер весь інтерфейс російською.

Власне кажучи, вся подальша робота не відрізняється від роботи інших подібних програмних систем.

Ось тільки деякі приємні особливості і виділяють телеграм серед своїх конкурентів, які прогавили такі, цілком природні, дрібниці, і поки виявляються "на узбіччі" дороги, по якій повз "на шаленій швидкості мчить" це додаток:

 • зі своїми стікерами і "емодзі" - підключаються пакетів, що дозволяють значно емоційно оживити повідомлення;
 • з можливістю замість номера телефону призначити ім'я, при цьому сам номер буде невідомий абоненту;
 • з розсилкою масових повідомлень;
 • з груповими чатами;
 • зі збереженням листування на сервері;
 • з необмеженим обміном фото і відео.

Але найголовніше. Розробники постійно збільшують можливості месенджера. Тому потрібно бути напоготові і регулярно стежити за новинами.Одне з останніх нововведень - синхронізація контактів самої програми з інтерфейсом контактів на самому пристрої, що дуже актуально, наприклад, для планшетів.

Додаток дозволяє через сервіс "Запросити друзів" розіслати запрошення і завантажити його всім, у кого воно поки не варто. Для цього буде використовуватися пошта або будь-яка соціальна мережа.