Варіанти скачування музики з інтернету на флешку

Років 10-15 тому люди, бажаючи послухати музичні новинки, купували в кіосках або на ринку музичні касети і компакт-диски. Стояли в черзі за щойно з'явився альбомом. Навіть нелегальні копії музичних творів потрібно було ще знайти, і не так уже й мало заплатити. Зараз світ змінився. Отримати собі в телефон або на комп'ютер популярний трек або альбом в лічені секунди не складає труднощів. Розберемося, як завантажити музику з інтернету на флешку.

Необхідність завантажити на знімний носій виникає, коли ми хочемо послухати її на пристрої, де немає виходу в інтернет. Наприклад, в машині або на музичному центрі. Ще флешка потрібна, коли необхідно перенести музику з одного комп'ютера на інший.

зміст

 • 1 Як знайти музику в інтернеті
 • 2 Скачування музики з інтернету
 • 3 Як записати музику на флешку
 • 4 Завантаження з соціальних мереж
  • 4.1 Соціальна мережа Вконтакті
  • 4.2 Завантаження музики з OK.ru

Як знайти музику в інтернеті

Основним форматом музичних файлів в інтернеті є MP3. Це стислий формат звуку, коли з аудиопотока виключаються ті частоти, які не сприймаються слухом людини.Завдяки цьому розмір файлу істотно зменшується, а втрата якості при прослуховуванні на непрофесійних пристроях непомітна. На дорогому обладнанні, звичайно, задоволення від звучання ви не отримаєте. Але нас цікавить музика для повсякденності, і пріоритетом є можливість записати якомога більше треків на один пристрій.

Якість всередині формату MP3 теж буває різним. Характерним показником є ​​бітрейт, що показує ступінь стиснення аудиопотока, вимірюється в бітах в секунду. Можна знайти файли з 128, 256 і 320 Кбіт / с. У першого коефіцієнт стиснення 12: 1, тобто на один диск поміститься музика до 12 AudioCD. Це дуже низька якість, в ньому зазвичай відбуваються інтернет-трансляції.

Завантажувати краще файли з параметрами 256 і 320 Кбіт / с. Якщо музика призначена для прослуховування в машині, средненько плеєрі, звичайних комп'ютерних колонках, то 256 Кбіт / с цілком підійдуть. Якщо динаміки або навушники якісні, намагайтеся знайти музику з показником 320 Кбіт / с.

Скачування музики з інтернету

Алгоритм простий:

 • У рядку пошукача вводимо запит. Або просто MP3, або якийсь конкретний трек. Визначтеся, чи будете ви робити це безкоштовно або з платного ресурсу. На безкоштовних сайтах якість може бути нижче, але і платні композиції іноді залишають бажати кращого.
 • Виберіть і зайдіть на вподобаний сайт.
 • Якщо це платний ресурс, пройдіть реєстрацію, введіть дані карти. На деяких сайтах дані можна ввести безпосередньо при скачуванні.
 • Знайдіть потрібну пісню.
 • Поруч з нею повинен бути значок "послухати" і "скачати". Прослухати - це можливість ознайомитися з композицією без збереження її на комп'ютер. При натисканні "Завантажити", пісня за замовчуванням збережеться в папку "Завантаження" вашого комп'ютера. Ви можете змінити настройки браузера і самі вибрати місце збереження завантажених фалів.
 • Можна натиснути правою кнопкою на значок "Завантажити" і вибрати "Зберегти як", після чого вказати місце призначення. Якщо ваша мета - записати музику на флешку, то її і вибирайте, так відпаде необхідність потім копіювати її з вінчестера. Якщо при правом натисканні немає такого пункту, а є тільки "Зберегти сторінку як", це клікати не потрібно. Зберігайте, як зазначено в попередньому пункті.

Як записати музику на флешку

Якщо музика збереглася на вінчестер, то потрібно провести процедуру копіювання даних на знімний носій.

 • Вставте флешку в порт, дочекайтеся автозапуску, відкрийте потрібну папку на ній.
 • Зайдіть в провідник, відкрийте папку, де збережена музика.
 • Якщо скачування проводилося браузером автоматично, і ви не можете знайти, куди, відкрийте браузер і знайдіть кнопку "Завантаження". Вона іноді позначається спрямованої вниз стрілкою. Після того як відкриється вікно, знайдіть там кнопку "Показати в папці".
 • У папці, виділяємо потрібні нам файли і натискаємо "Копіювати".
 • Переходимо до вікна флешки і натискаємо "Вставити". Якщо дані копіюються в корінь карти пам'яті, то можна просто натиснути правою кнопкою на потрібних треках і вибрати "Відправити на знімний диск".
 • Дочекайтеся закінчення копіювання і безпечно витягніть пристрій.

Завантаження з соціальних мереж

Ще одним джерелом музики в інтернеті є соціальні мережі. Розглянемо, як можна скачати музику на флешку з ВК і з Однокласників. Для цього потрібна спеціальна програма по збереженню треків на комп'ютер. Є універсальний спосіб, що підходить для будь-якої соціальної мережі і Ютуб, це доповнення до браузеру SaveFrom.net. Робимо наступне:

 • Заходимо на сайт розробника http://ru.savefrom.net.
 • Натискаємо кнопку "Встановити"
 • Тепер поруч з кожною піснею в соцмережах з'явиться кнопка "Завантажити".

Соціальна мережа Вконтакті

Є кілька найбільш популярних рішень, як музику з Контакту завантажити на флешку:

 1. Плагін VkSaver. Завантажити його можна з сайту http://audiovkontakte.ru. Після установки біля треків в ВКонтакте з'являться посилання для скачування.
 2. Програма VkMusic, офіційний сайт https://vkmusic.ru, після завантаження потрібно авторизуватися під своїми обліковими даними. Являє швидкий і зручний пошук композицій через інтерфейс програми.
 3. Плагін LoviVK аналогічний першому, вбудовується в браузер, не вимагає додаткового запуску.

Завантаження музики з OK.ru

З спеціалізованих рішень, що дозволяють завантажити з Однокласників музику на флешку, можна виділити наступні:

 1. MusicOK - це розширення для браузера Google Chrome, після установки якого досить просто оновити сторінку, і навпаки музичних треків з'являться кнопки для скачування. Завантаження буде проводитися безпосередньо на комп'ютер без відкриття додаткових вікон.
 2. OkTools- також розширення Гугл Хром, що дозволяють завантажувати не тільки музику, але і відео, фотографії, причому не тільки окремо, але і групою.

Такі основні принципи, як на флешку швидко можна скачати пісні з будь-якого ресурсу в інтернеті. Зручніше завантажувати файли безпосередньо, але якщо ми хочемо, щоб вони зберігалися і на комп'ютері теж, качаємо на вінчестер і потім виробляємо копіювання.Звідки завантажувати залежить від особистих переваг, будь то музика з універсального ресурсу або з Однокласників, інтернет-розробники пропонують масу рішень. Якщо у вас виник коментар чи цікаве рішення про завантаження музичного контента з різних ресурсів, сміливо діліться думкою з нашими читачами.