Відправлення повідомлень SMS і перегляд фото Android в додатку Ваш телефон Windows 10

У Windows 10 з'явилося нове вбудований додаток - "Ваш телефон", яке дозволяє встановити зв'язок з Android телефоном для отримання і відправки СМС повідомлень з комп'ютера, а також перегляду фотографій, що зберігаються на вашому телефоні. Можлива і зв'язок з iPhone, але користі від неї не багато: лише передача інформації про відкриті в браузері Edge.

У цій інструкції докладно про те, як зв'язати ваш Android з Windows 10, як працює і які функції на даний момент часу представляє додаток "Ваш телефон" на комп'ютері. важливо: підтримується тільки робота Android 7.0 або новіше.

Ваш телефон - запуск і настройка програми

Додаток "Ваш телефон" ви можете знайти в меню "Пуск" Windows 10 (або використовувати пошук на панелі завдань). Якщо воно не знайдено, ймовірно, у вас встановлена ​​система версії до 1809 (October 2018 Update), де це додаток з'явилося.

Після запуску програми потрібно налаштувати його зв'язок з вашим телефоном, використовуючи наступні кроки.

  1. Натисніть "Початок роботи", а потім - "Зв'язати телефон". Якщо вас попросять увійти в обліковий запис Майкрософт в додатку, зробіть це (обов'язково для роботи функцій програми).
  2. Введіть номер телефону, який буде зв'язуватися з додатком "Ваш телефон" і натисніть кнопку "Відправити".
  3. Вікно додатка перейде в режим очікування до виконання наступних кроків.
  4. На телефон прийде посилання на завантаження програми "Диспетчер вашого телефону". Перейдіть по посиланню і встановіть програму.
  5. У додатку виконайте вхід з тієї ж обліковим записом, яка використовувалася в "Ваш телефон". Зрозуміло, інтернет на телефоні повинен бути підключений, так само як і на комп'ютері.
  6. Дайте необхідні дозволи з додатком.
  7. Через деякий час вид програми на комп'ютері зміниться і тепер у вас буде можливість читати і відправляти повідомлення СМС через ваш Android телефон, переглядати і зберігати фото з телефону на комп'ютер (для збереження використовуйте меню, що відкривається по правому кліку на потрібному фото).

Функцій на даний момент часу не багато, але працюють цілком справно, хіба що повільно: раз у раз доводиться натискати "Оновити" в додатку, щоб отримати нові знімки або повідомлення, а якщо цього не зробити, то, наприклад, повідомлення про нове повідомлення приходить через хвилину після його отримання на телефоні (але повідомлення показуються навіть коли додаток "Ваш телефон" закрито).

Зв'язок між пристроями виконується через Інтернет, а не локальну мережу. Іноді це може бути корисно: наприклад, є можливість читати і відправляти повідомлення навіть в разі невикористання телефону з собою, але підключений до мережі.

Чи варто використовувати новий додаток? Його головний плюс - інтеграція з Windows 10, але якщо вам потрібна тільки відправлення повідомлень, офіційний спосіб відправки СМС з комп'ютера від Google, на мій погляд, краще. А якщо потрібно керувати вмістом Android телефону з комп'ютера і доступ до даних, є більш ефективні засоби, наприклад, AirDroid.