Як виправити помилку Ваше підключення не захищене в Google Chrome і яндекс.браузер

Чи не можете відкрити потрібний сайт через помилку "Ваше підключення не захищене"? Навіть не думайте злитися! Це браузер Google Chrome (або його аналог Яндекс) поспішив подбати про вас. Адже там - в закутках Всесвітньої павутини, ховаються натовпу зловмисників, які мріють викрасти ваші дані. Швидше за все, вони захопили потрібний вам сайт, взяли в заручники адміністраторів і ловлять наївних користувачів "на живця".

Так, безпека - це важливо, але практика показує, що більшість подібних помилок ніяк не пов'язане зі зловмисниками і зломом. А їх причина часто криється в комп'ютері користувача.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Як дізнатися, на чиєму боці проблема

Якщо помилка "Ваше підключення не захищене" вискакує при спробі відкриття одного-єдиного веб-ресурсу, винуватцем нерідко виявляється сам ресурс, наприклад, якщо його власник забув продовжити сертифікат SSL або встановив сертифікат неперевіреного видавця.

Щоб швидко визначити, на чиєму боці виявилася невдалою, то скористайтеся безкоштовною послугою whois-сервісів з визначення доступності сайту, наприклад цього.

Якщо сервіс показує, що сайт доступний, причина збою криється в вашому веб-браузері або пристрої. Якщо доступу немає, винуватець - сам сайт. Про те, що робити в першому випадку, мова піде нижче, а в другому - залишається тільки чекати, коли проблема буде вирішена адміністрацією ресурсу.

Якщо інтернет-ресурс не відкривається тільки на території однієї держави, наприклад, Росії, найімовірніше, власники вирішили заблокувати доступ на нього відвідувачам з російськими IP. Обійти заборону допоможе технологія VPN.

З'ясувалося, що проблема у вас. Що робити далі

Джерелами помилки "Ваше підключення не захищене" на стороні користувача можуть бути:

 • Збій системного часу.
 • Неполадки в роботі браузера або його розширень.
 • Некоректні настройки мережевого підключення.
 • Некоректні настройки і робота антивіруса і брандмауера.
 • Давно не оновлюється операційна система, вірусне зараження, сторонні програми, криво встановлені мережеві драйвера.

Як це перевірити і що робити в конкретних випадках, читайте далі.

Збій системного часу

Якщо час комп'ютера або мобільного пристрою значно відрізняється від реального (мова йде про добі, місяцях і роках), браузер може "подумати", що сертифікат SSL, виданий сайту на певний термін, більше не діє.А оскільки він недієвий, підключення по протоколу HTTPS не захищене і його потрібно заблокувати.

Щоб змінити системний час в Windows 10, запустіть утиліту налаштувань "параметри", Відкрийте розділ"Час і мова" - "дата та час". Натисніть в правій половині вікна"Змінити час і дату"І виберіть відповідний. Або активуйте функції автоматичної синхронізації часу і визначення часового поясу.

Постійно збивати системний час, а особливо відставання годин після виключення комп'ютера, часто вказує на зниження заряду батареї RTC (годин реального часу), яка розташована на материнській платі ПК. Щоб вирішити проблему, досить її замінити.

Крім того, існують додатки, здатні змінювати системний час для окремих програм, такі, як RunAsDate від NirSoft. Якщо ви користуєтеся подібними, переконайтеся, що їх дія не поширюється на Гугл Хром і яндекс.браузер, в яких виникає помилка.

Неполадки в браузері

Причина проблеми з доступом до різних сайтів часто криється в самих веб-браузерах і їх плагінах. Для діагностики та усунення збою виконайте такі дії. Якщо попереднє не допомогло, переходите до наступного.

 • Оновлення браузер до останньої версії.

Зайдіть в головне меню (тут і далі показано на прикладі деськтопной версії Гугл Хром), клікніть пункт "Довідка"І"Про барузер Google Chrome". Якщо у вас встановлена ​​не остання версія, вона оновиться автоматично.

 • Спробуйте відкрити сайт інкогніто. Для цього натисніть комбінацію клавіш Shift + Ctrl + N або виберіть в меню "Нове вікно в режимі інкогніто". Якщо проблема усунеться, винувато одне з сторонніх розширень браузера.

Щоб визначити, який з плагінів викликає збій, відкрийте головне меню браузера - "додаткові інструменти"І"розширення". Зніміть прапорці"включено"Зі всіх розширень, крім одного, і спробуйте завантажити проблемний веб-ресурс. Якщо він відкриється без помилок, переходите до наступного розширення і т. Д. Збійний плагін видаліть, натиснувши на значок кошика поруч з ним.

 • Очистіть кеш і cookie веб-оглядача.

Натисніть сполучення клавіш Shift + Ctrl + Delete або знайдіть в меню розділ "додаткові інструменти"І відкрийте"Видалити дані веб-перегляду". У віконці"Очистити історію"Відзначте"файли cookie і дані сайтів"І"Збережене в кеші". Натисніть"видалити дані".

 • Відновіть налаштування браузера за замовчуванням.

Зайдіть через меню в розділ параметрів (Настройки), зійдіть в самий низ сторінки - до пункту "скинути", І натисніть"Відновлення заводських налаштувань". У наступному віконці натисніть кнопку"скинути".

Дивіться також:

 • Як виправити помилку "Ця сполука є недовірених"
 • Як виправити помилку "Не вдалося визначити встановити з'єднання з сайтом"
 • Віддалений робочий стіл Google Chrome
 • Що таке режим інкогніто і як його включити в різних браузерах
 • Синій екран смерті DPC WATCHDOG VIOLATION: причини і способи усунення збою

 • Переінсталюйте веб-оглядач, попередньо видаливши попередню копію.

Щоб не втратити закладки, сесію і історію переглядів Google Chrome, відкрийте папку % LocalAppData% \ Google \ Chrome \ User Data \ Default і скопіюйте файли Bookmarks, History і Last Session (Всі без розширень) в інше місце, наприклад, на робочий стіл. Після переустановлення програми перенесіть їх назад. Папка з аналогічними даними в Яндекс-браузері розташована по шляху % LocalAppData% \ Yandex \ YandexBrowser \ User Data \ Default.

Некоректні настройки мережевого підключення

Некоректні параметри мережевого підключення - теж вельми поширена причина помилок при відкритті веб-сторінок. І "Ваше підключення не захищене" займає серед них не останнє місце.Усунути збій допомагає наступне:

 • Зміна адрес DNS з провайдерських на публічні.

За замовчуванням для зіставлення доменних імен IP-адресами інтернет-ресурсів використовуються DNS-сервера провайдера. Щоб замінити їх на публічні, наприклад, DNS від Google (основний - 8.8.8.8 і альтернативний - 8.8.4.4) або Яндекс, відкрийте властивості мережевого підключення на комп'ютері. У списку компонентів на вкладці "Мережа"Відзначте IPv4 і ще раз клацніть кнопку"властивості". У нижній половині нового віконця відзначте"Використовувати такі адреси ДНС-серверів"І пропишіть вибрані IP. Для вступу настройки в дію виконайте перепідключення до Інтернету.

Якщо помилка виникає на всіх пристроях мережі, змініть ДНС в налаштуваннях роутера.

 • Відключення VPN і проксі-серверів, якщо вони використовуються для виходу в Інтернет.
 • Щоб змінити налаштування мережевого виявлення комп'ютера (встановлюються в "Додаткових параметрах загального доступу"Центру управління мережами).

Оптимальні параметри мережевого виявлення вибираються досвідченим шляхом. Якщо функція відключена - увімкніть, якщо включена - вимкніть.

Тут же - в розділі "всі мережі"Галочку"Використовувати 128-бітове шифрування ... "І"Включити загальний доступ з парольного захистом".

 • Скидання налаштувань протоколу TCP / IP, Winsock і кеша DNS.

Запустіть від імені адміністратора командний рядок і по черзі виконайте в ній 3 інструкції:

netsh winsock reset catalog

netsh int ip reset reset.log hit

ipconfig / flushdns

Після виконання завантажити з нього машину.

Некоректна робота захисних програм

В деякі антивіруси і фаєрволи вбудована функція захисту мережевих з'єднань за протоколом HTTPS, яка іноді конфліктує з аналогічною функцією браузера.

Щоб перевірити, чи не ваш це випадок, тимчасово завершите роботу захисних програм і спробуйте відкрити проблемний сайт. Якщо він завантажиться без помилок, відкоригуйте налаштування антивірусу і брандмауера або відключайте їх на час перегляду цього сайту. Але пам'ятайте, що без захисту ви ризикуєте втратити конфіденційні дані і підчепити вірус, тому будьте обережні.

Системні проблеми

Помилка "Ваше підключення не захищене" може виникати через те, що користувач нехтує оновленнями операційної системи. Навіть якщо у вас бабуся Windows XP, на ній як мінімум повинен бути встановлений сервіспак 3, інакше позбутися від помилки не вдасться. Більш свіжі версії ОС бажано оновлювати у міру випуску апдейтів.Відмова від оновлень сьогодні абсолютно не виправданий, тому що зводить нанівець всю роботу захисних механізмів системи і створює масу інших проблем.

Не вдається підключити інтернет-ресурсів певного типу - соціальним мережам, пошуковим системам, поштою, антивірусним сайтам, - частий симптом зараження шкідливим ПЗ. Тому навіть якщо вам вдалося вирішити проблему іншими способами, сканування на віруси - обов'язково.

В окремих випадках винуватцями виявляються некоректні мережеві драйвера. Якщо напередодні виникнення помилки ви оновили або переустановили драйвер мережевого адаптера, зробіть відновлення системи на день, коли все працювало без збоїв, або виконайте відкат драйвера на попередню версію. Для цього треба зайти в диспетчер пристроїв, відкрийте властивості адаптера, перейдіть на вкладку "драйвер"І натисніть кнопку"відкинути".

Якщо кнопка не активна, значить, попередній версії драйвера в системі немає і для вирішення проблеми вам доведеться видалити і встановити його заново, скачавши з сайту виробника ноутбука або материнської плати комп'ютера.

Остання, нечастая причина помилки - некоректно працюючі програми та ігри. Причому вони можуть бути встановлені задовго до її появи.До подібного збою може привести оновлення програми або гри (якщо воно відбувається у фоновому режимі, ви могли не помітити момент установки), зміна налаштувань, конфлікти з іншим ПО або просто запуск під час серфінгу мережі через браузер.

Перевірити причетність до проблеми встановлених на комп'ютері програм можна через безпечний режим з підтримкою мережевих драйверів. Якщо в ньому всі сайти відкриваються нормально, значить, припущення вірне. Виявляти винуватця неполадки доведеться досвідченим шляхом.

Як відключити повідомлення про помилку і відновити доступ до сайту

Якщо жодне рішення не допомогло і потрібний веб-сайт як і раніше не відкривається, ви можете відключити повідомлення про помилку (разом з перевіркою сертифіката SSL) і отримати до нього доступ, просто прописавши у властивостях ярлика Google Chrome або Яндекс-браузера ключ -ignore-certificate-errors.

Автор ще рекомендує:
 1. Як налаштувати безкоштовні канали на Smart TV
 2. Очищення пам'яті на Android: перевірені способи
 3. Калібрування акумулятора ноутбука
 4. Що таке UEFI і чим він кращий BIOS?
 5. Як робити бекапи Windows 10 на автоматі і навіщо це потрібно?
 6. Як прискорити завантаження Windows 10
 7. Якщо гальмує відео при перегляді онлайн

Після цього повідомлення "Ваше підключення не захищене" вас більше не потурбує, а й захист з'єднань за протоколом HTTPS в цьому браузері працювати не буде. Якщо такий варіант вас влаштовує - дерзайте.