Відновлення даних - R-Studio

Програма для відновлення даних R-Studio є однією з найбільш затребуваних серед тих, кому було потрібно відновити файли з жорсткого диска або іншого носія. Незважаючи на відносно високу ціну, багато хто віддає перевагу саме R-Studio, і це можна зрозуміти.

Оновлення 2016: на даний момент програма доступна на російській мові, так що нашому користувачеві її використання буде зручніше, ніж раніше. Див. Також: кращі програми для відновлення даних

На відміну від багатьох інших програм для відновлення даних, R-Studio працює не тільки з розділами FAT і NTFS, але також пропонує знайти і відновити видалені або втрачені файли з розділів операційних систем Linux (UFS1 / UFS2, Ext2FS / 3FS) і Mac OS ( HFS / HFS +). Програмою підтримується робота в 64-бітових версіях Windows. У програмі також є можливість створення образів дисків і відновлення даних з RAID масивів, включаючи RAID 6. Таким чином, вартість цього програмного забезпечення є цілком виправданою, особливо в тих випадках, коли працювати доводиться в різних операційних системах, а жорсткі диски комп'ютерів мають різну файлову систему.

R-Studio доступна у версіях для Windows, Mac OS і Linux.

Відновлення жорстких дисків

Є можливості і для професійного відновлення даних - наприклад, елементи файлової структури жорстких дисків, такі як завантажувальні і файлові записи можна переглянути і відредагувати за допомогою вбудованого HEX редактора. Підтримується відновлення зашифрованих і стислих файлів.

R-Studio проста в роботі, її інтерфейс нагадує такий у програм для дефрагментації жорстких дисків - зліва Ви бачите деревоподібну структуру підключених носіїв, справа - блочну схему даних. В процесі пошуку віддалених файлів, кольору блоків змінюються, це ж відбувається і в разі, якщо щось було знайдено.

У загальному і цілому, використовуючи R-Studio, є можливість відновити жорсткі диски з переформатувати розділами, пошкоджені HDD, а також жорсткі диски з bad секторами. Реконструкція RAID масивів - ще одна професійна функціональність програми.

Підтримувані носії

Крім відновлення жорстких дисків, програма R-Studio стане в нагоді і для того, щоб відновити дані практично з будь-якого носія:

  • Відновлення файлів з карт пам'яті
  • З дисків CD і DVD
  • З дискет
  • Відновлення даних з флешки і зовнішніх жорстких дисків

Відновлення пошкодженого RAID масиву може бути зроблено за допомогою створення віртуального RAID з наявних компонентів, дані з якого обробляються тим же чином, що і з оригінального масиву.

Програма для відновлення даних включає в себе практично всі інструменти, які теоретично можуть знадобитися: починаючи з самих різних варіантів сканування носіїв, закінчуючи можливість створення образів жорстких дисків і роботи з ними. При вмілому використанні, програма допоможе навіть в найскладніших ситуаціях.

Якість відновлення за допомогою програми R-Studio краще, ніж у багатьох інших програм для цих же цілей, те ж саме можна сказати про перелік підтримуваних носіїв і файлових систем. У більшості випадків, коли Ви видалили файли, а іноді і при поступовому фізичному виході жорсткого диска з ладу, дані можна спробувати відновити за допомогою R-Studio. Також є версія програми для завантаження з компакт диска на непрацюючому комп'ютері, а також версія для відновлення даних по мережі. Офіційний сайт програми:http://www.r-studio.com/