Заміна аватарки в стім

Steam є найпопулярнішою майданчиком з купівлі ліцензійних версій різних ігор і додатків. При реєстрації в будь-якому соціальному мережі ми звертаємо особливу увагу на установку аватарки. Адже по ній вас буде знаходити більшість друзів. Давайте розберемося, як поставити аватарку в Steam. Цей процес не повинен зайняти багато часу, так як від вас буде потрібно лише кілька клацань мишки.

Як змінити аватар в стім

Пропонуємо вам готову покрокову інструкцію, як поміняти аватарку:

 1. Зайдіть в обліковий запис.
 2. Наведіть курсор на нікнейм.
 3. В меню, яке відкрилося після цього, виберіть пункт "Профіль".
 4. У вкладці, ви бачите докладну інформацію про ваш обліковий запис. Знайдіть кнопку "Редагувати профіль" і натисніть на неї.
 5. Прокрутіть сторінку вниз. Знайдіть слово "Аватар". Натисніть на "Завантажити". Далі в провіднику виберіть зображення, які ви хочете бачити на місці заголовного фото і завантажте його.

Тепер ви розібралися, як поміняти аватарку в стім.

величина зображення

Щоб при завантаженні не виникло проблем, потрібно вибрати картинку того розміру, який підтримується на сайті.Давайте розберемося з тим, як поставити аватарку в стім потрібного розміру.

 1. Зайдіть в браузер, яким ви користуєтеся. Це може бути будь-Яндекс, хоч Google.
 2. Введіть в пошуковому рядку тематику ілюстрації, яку ви хочете бачити.
 3. Перейдіть у вкладку "Картинки".
 4. Натисніть на розширений пошук.
 5. Знайдіть рядок "Розмір", в якій вам треба вказати 184 * 184.
 6. Натисніть на Пошук.
 7. Після цього з'являться всі аватари, які підійдуть для Steam. Можете встановити на аву зображення звідси, або можете завантажити будь-яка з них і відредагувати в Фотошопі.

Після цього вам треба зробити такі самі дії, як і в першому випадку. Якщо ви не знаєте, як поставити аватарку в стім, то краще скористайтеся даними радою.

Видалення картинки профілю

УВАГА. Коли ви видалите фото, то на його місці буде просто знак питання.

Деякі користувачі хочуть бути "без обличчя", в цьому випадку слід видалити аватар. Для того щоб просто прибрати фото аккаунта, вам потрібно увійти в обліковий запис, відкрити альбом і вже там видалити цю картинку. Однак даний метод спрацьовує не у всіх користувачів. Якщо ви є одним з них, то можете увійти в браузер і завантажити картинку знаку, а після вам треба буде її встановити.

Прочитавши статтю, ви дізналися, як зробити аватарку для Стіма.Дізналися, якої величини повинна бути картинка, а також як зовсім її стерти. Сподіваємося, що після прочитання статті у вас не залишилося ніяких питань. Якщо ж вони у вас є, то пишіть їх в коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.