Заміна батареї на iPhone 5 і його модифікацій

Елемент живлення - досить вразлива частина на будь-яких сучасних девайсах. Наші батарейки ми "гвалтуємо" неправильними перезарядками, холодом, падіннями і ще багато чим. Особливо це стосується пристроїв Apple, в яких поміняти таку деталь буде недешево. Тому любителям своїх девайсів варто знати, як поміняти акумулятор на iPhone 5 або 5S самостійно.

Стане в нагоді цей матеріал не всім. Якщо ви з якихось причин вважаєте, що руки у вас не з того місця не підходять для виконання такої тонкої роботи, як замінити акумулятор - не варто. Нашкодите і потім заплатити доведеться багато більше. Якщо в своїх силах ви цілком впевнені, а тим більше є ювеліром або нейрохірургом в десятому поколінні, то сміливо беріться за справу - тут головне, щоб руки не тряслися. Подібний вид ремонту в хороших сервісах варто по 2500 рублів. Навряд чи хтось захоче віддавати такі гроші за 15 хвилин роботи при вартості акумулятора 500-1000 рублів.

Безпосередньо, заміна потрібної деталі

Почнемо саме з того, навіщо і створювалася ця стаття: заміна акумулятора iPhone 5, а також моделей 5S і 5C. Для всіх трьох моделей в алгоритмі немає, так як корпус виконаний однаково.

Все ж переконливо рекомендується після прочитання цієї частини не закривати сторінку і кидатися розбирати свій гаджет. А хоча б пробігтися по тому, що написано нижче. Не треба, як всі російські люди, читати інструкцію, коли дим піде.

Що стане в нагоді для зміни батареї:

 1. дві викрутки: Pentalobe і звичайна хрестова;
 2. маленька пластикова лопаточка, якщо її можна так назвати, підійде і металева, але ні в якому разі не ніж або інший гострий предмет, деякі використовують медіатор для гітари;
 3. присоска з колечком або іншим важелем, за який зручно схопитися.
 • Вимикаємо нашу "П'ятірку".
 • Викруткою Pentalobe відкручуємо два гвинтика з боків від роз'єму для зарядки.

Відкручуємо гвинтики викруткою з боків від роз'єму для зарядки

 • До дисплею поруч з кнопкою Home ставали у своїй величі присосок, як слід притискаємо.
 • Утримуючи двома пальцями за корпус телефону, акуратним рухом тягнемо за кільце.
 • Після появи знизу невеликої щілини підчіплюємо лопаткою і відкриваємо повністю. Слід розуміти, що на іншому кінці дисплей з'єднаний із задньою частиною шлейфами, тому повністю роз'єднати фронтальну і задню панелі відразу ж не вийде.
 • Будь-яким предметом фіксуємо піднятий екран смартфона під кутом 90 градусів, щоб можна було зручно працювати "під капотом" девайса.
 • Хрестовій викруткою відкручуємо прокладку в верхньому правому куті. Тримається вона на трьох болтиках.
 • Від'єднуємо шлейфи, які розташовуються під нею. Після цього дисплей можна вільно від'єднати і прибрати на час.
 • За допомогою звичайної викрутки відкручуємо прокладку, під якою знаходиться шлейф батареї. Вона розташована поруч з нижньою частиною акумулятора.
 • Від'єднуємо шлейф.
 • Лопаткою м'якими рухами від'єднуємо елемент живлення. Він, як правило, приклеєний і не відразу захоче покинути своє місце.

від'єднуємо батереї

 • Ставимо свою батарейку. Проробляємо все в зворотному порядку: шлейф, прокладка, шлейф дисплея, болти близько динаміків. Головне - не плутаємо болтики і не забуваємо повертати їх на свої місця.

Ось і вся інструкція.

Що не потрібно робити

Як не дивно, багато хто любить робити помилки, про які буде написано нижче. Вони можуть зробити з заміни акумулятора на iPhone 5S або 5 процес нанесення шкоди смартфону.

 • Не намагайтеся відкручувати болти, якщо бачите, що викрутка не підходить.Всі деталі дуже ніжні, і таким чином ви просто зірвете шліц (малюнок або роз'єм під викрутку), після чого його вже навряд чи можна буде відкрутити. Викрутка Pentalobe обов'язкове, так як тільки їй можна безпечно відкрутити два зовнішніх гвинта.
 • Не робіть різких рухів. Ви працюєте з дисплеєм - найніжнішою і дорогою частиною гаджета. Саме для цього і використовується присоска - щоб максимально знизити ймовірність пошкоджень. Те ж стосується і роботи з іншими деталями телефону.
 • Дуже акуратно виймайте шлейфи. Це ще одна частина, яку потім важко як поміняти, так і, взагалі, знайти. Разом з тим обламати контакт своєї ведмежою лапою випадково може кожен, тому користуйтеся інструментами.

Дотримання таких простих правил забезпечить успіх в заміні батареї на iPhone 5. Тут він в прямому сенсі знаходиться в ваших руках.

Які акумулятори варто ставити

Це як раз до питання про ймовірне задимлення. Якщо ви побачили розпродаж на Aliexpress і взяли батарейку звідти, то навряд чи вона простоїть дуже довго. Швидше за все, через пару місяців АКБ на Айфон знову буде розряджатися за дві години.

У той же час не варто навіть намагатися знайти і купити рідні запчастини.Таких у вільному продажу не знайти. Їх Apple поставляє виключно в офіційні сервісні центри, яких, до речі, в Росії не так вже й багато. Все ж запевнення інших ремонтних майстерень про "офіційності" батарейок на 90% брехня. Вони використовують якісну репліку, але не оригінальні деталі. Якщо ж вони дійсно рідні, значить, зняті з розібраних iPhone. А що з ними було до цього - дізнатися не можна.

Що ж тоді брати? Хороші АКБ дійсно можна знайти. Але для цього їм необов'язково бути оригінальними. Досить знайти хороший магазин комплектуючих для Apple-пристроїв, в інтернеті або вашому місті. Деталь буде максимально наближена за якістю до заводської, тому і прослужить такий же термін. З покупкою викруток Pentalobe зазвичай проблем не виникає.

Отже, тепер ви знаєте, що заміна батареї на iPhone 5 / S / C - не таке вже й складна справа. Підійдіть до нього з розумом, таким чином зумієте заощадити енну кількість коштів. Справитися дорослій людині під силу, аби з цією силою не перестаратися.