Заміна екрану на планшеті

Планшет - це одне з сучасних пристроїв, яке користується активним попитом, оскільки дозволяє вирішувати ряд користувальницьких завдань, при цьому не займає багато місця.

Для проведення робіт знадобиться спеціальний інструмент

В даний час вже розроблені планшети і мобільні телефони, оснащені гнучкими корпусами. Їм абсолютно не страшні перегини, падіння або удари.

Однак у більшості користувачів все-таки в побуті перебувають гаджети традиційної збірки, тому при неакуратному використанні може статися неприємна ситуація у вигляді тріснутого екрану. Користуватися таким девайсом фахівці не рекомендують, оскільки це тільки погіршить становище і призведе до ще більших неприємностей. У зв'язку з цим актуально знати, як здійснюється заміна екрану на планшеті.

зміст

 • 1 виявлення пошкоджень
  • 1.1 Попередня розбирання пошкодженого пристрою
  • 1.2 Пошук комплектуючих
 • 2 Ремонтні роботи
  • 2.1 Розбір екрану

виявлення пошкоджень

Якщо на екрані улюбленого гаджета користувач виявив сліди механічного пошкодження, він може віднести пристрій в майстерню, яка здійснює ремонт планшетів.Заміна екрану буде здійснена фахівцями швидко, але за це доведеться заплатити кругленьку суму. Існує інший варіант вирішення проблеми. Можна провести ремонт планшета своїми руками, дотримуючись інструкції, в якій чітко розписано, як замінити екран на планшеті, при цьому сімейний бюджет понесе менші фінансові втрати.

Попередня розбирання пошкодженого пристрою

Якщо власник планшета прийняв рішення здійснити ремонт пристрою власними силами, важливо підготувати всі необхідні інструменти, в число яких входять:

 • фен (в більшості випадків підходить звичайний фен для сушіння волосся);
 • пластмасовий "помічник" (пластикова карта, медіатор, лекало та інше);
 • пінцет;
 • ніж канцелярський;
 • хрестоподібна викрутка;
 • м'яка тканина.

Процес розбирання планшета слід здійснювати не поспішаючи, перевіряючи правильність виконання кожної дії. Спочатку слід відкрутити все болти, що знаходяться на корпусі. Найчастіше вони знаходяться в торцевій частині.

Далі слід від'єднати кришку гаджета від самого корпусу. Кращим "помічником" при виконанні таких дій є пластикова карта, якою проводять по периметру планшета, внаслідок чого кришка дуже легко від'єднується.Важливо пам'ятати, що кришка і корпус з'єднані ще між собою шлейфом, тому, не від'єднавши його, не можна ривком від'єднувати кришку від корпуса.

На бічній частині шлейфа знаходиться роз'єм, піднявши який вгору, можна легко від'єднати і сам шлейф. На шлейфі є інформація, яка вказує його маркування і кількість pin. Користувачеві слід переписати ці дані, воно допоможуть згодом здійснити правильний пошук комплектуючих.

Пошук комплектуючих

Здійснюючи самостійний ремонт планшета, користувач зможе заощадити кошти не тільки за рахунок того, що в майстернях доводиться оплачувати вартість самої послуги, а й за рахунок підбору оптимальних варіантів комплектуючих, що супроводжуються меншою вартістю.

Пошук краще здійснювати через спеціалізовані ресурси, оскільки в звичайних магазинах знайти скло, екран, матрицю або інші комплектуючі, буде важко.

Спеціалізовані інтернет-магазини не тільки готові запропонувати різноманітні варіанти комплектуючих, але і доставку їх додому, тому користувачеві не доведеться "бити" ноги в пошуках потрібної деталі і вистоювати годинами в чергах.

В інтернет-магазинах працюють обізнані менеджери, котрі розуміються на комплектуючих, тому при виникненні будь-яких сумнівів раціонально поспілкуватися з ними і отримати грамотні рекомендації, скориставшись якими здійснити правильний вибір.

Ремонтні роботи

Замовивши комплектуючі, користувач може приступати до ремонту, під час якого буде здійснено заміну екрану на планшеті.

Розбір екрану

Заміна екрану на планшеті починається з того, що користувач повинен повністю розібрати вийшов зі строю екран.

Феном ретельно нагрівають корпус планшета, це допоможе легко і додаткових ушкоджень від'єднати екран. Після сильного розігріву канцелярським ножем проводять по всьому периметру, щоб від'єднати скло, приклеєне за допомогою двостороннього скотча.

Коли скло успішно вдалося від'єднати, за допомогою пінцета видаляють залишилися шматочки двостороннього скотчу. Також на екрані можуть залишитися дрібні крихітки скла. Їх слід теж акуратно витягнути, користуючись м'якою тканиною або серветкою.

Тепер все готово до того, щоб встановити нове скло, з якого обов'язково видаляють паперові наклейки.Скло укладають на рамку і дуже акуратно пропрасовують пальцями.

Далі проводиться збірка планшета, дії абсолютно ідентичні розбиранні, але здійснюються в зворотному порядку. По завершенні робіт планшетом можна відразу користуватися.

Користувач, який зумів самостійно зробити заміну скла, може пишатися собою і своїми вміннями. Однак дуже важливо зрозуміти, що профілактика пошкоджень набагато простіше реалізується і призводить до менших витрат, тому нехтувати нею ніяк не можна. Захисна плівка на склі планшета вбереже від пошкодження екрана, матриці, отже, вбереже від необхідності проведення екстрених ремонтних робіт.