Заміна тачпада на Macbook Pro

Macbook Pro - це ноутбук, що випускається компанією Apple, яка позиціонує його як модель для професійної діяльності. Більшість людей використовують його під час ділових поїздок і для роботи. Тому що набагато зручніше використовувати управління ПК, вбудоване в пристрій, а не носити з собою додаткові гаджети. Apple надає якісну техніку, яка забезпечить приємну і комфортну роботу в будь-яких умовах. До того ж компанія удосконалила свої пристрої різними корисними властивостями, такими як сила натискання, функціональними додатковими кнопками.

Поміняти сенсор на Мак своїми руками? Це не складно

зміст

 • 1 пристрій елемента
  • 1.1 Механічні пошкодження
  • 1.2 Рідина, яка може
  • 1.3 здуття акумулятора
  • 1.4 програмні настройки
  • 1.5 пошкодження шлейфа
  • 1.6 Потрапляння пилу і бруду на шлейфи і внутрішні компоненти комп'ютера
 • 2 Міняємо тачпад своїми руками

пристрій елемента

Тачпад складається з сенсорної панелі і шлейфу, який кріпиться до системної плати. Поверхня сенсорної панелі дуже чутлива. Тому часто доводиться робити її ремонт. У більшості випадків, коли ламається панель, необхідна діагностика з'єднань або заміна тачпада на Macbook Pro. Існує кілька причин поломки сенсорної панелі.

Механічні пошкодження

Якщо сенсор перестав працювати зовсім або погано передає команди, то, швидше за все, це наслідок механічних пошкоджень, таких як удар, здавлення або падіння. Механічні ушкодження - це найбільш поширена причина ремонту або заміни тачпада на Macbook Pro.

Механічне пошкодження - причина №1 для заміни трекпада

Рідина, яка може

З цієї причини перестають працювати апарат усередині. Якщо ви любите пити каву або чай за роботою або за переглядом улюбленого фільму, ви можете зіткнутися з проблемою заливання води в ноутбук. При цьому пристрій може не працювати зовсім або перестає бути чутливим, наприклад, стрілка мимоволі переміщається по екрану, застряє або періодично пропадає. У цьому випадку найчастіше передбачена заміна тачпада.

здуття акумулятора

Ця проблема виникає при попаданні рідини, ударі або закінчення терміну придатності батареї. Коли батарея здувається і збільшується в об'ємі, то починає тиснути на внутрішню частину деталі панелі, тим самим заважаючи йому нормально функціонувати. Ремонт тут не допоможе. Можливо, не потрібно буде міняти сенсорну панель, а потрібна заміна акумулятора.

програмні настройки

При відмові роботи touchpad рекомендується перевірити налаштування Mac OS. В налаштуваннях може відбутися збій. Якщо всі параметри виставлені правильно, тоді необхідний ремонт тачпада Macbook Pro або його повна заміна.

пошкодження шлейфа

Ця причина виникає при ударі або падінні ноутбука. Якщо ремонт неможливий, а сполучні проводки настільки тонкі, що запаяти неможливо, то деталь доведеться поміняти.

Потрапляння пилу і бруду на шлейфи і внутрішні компоненти комп'ютера

В цьому випадку потрібно акуратно відкрити і почистити комплектуючі компоненти. Щоб уникнути подальших поломок, прибирання всередині деталей краще робити часто.

Може знадобитися ремонт мембрани, через яку перестає працювати натискання, або південного моста. Якщо перегрівається південний міст, то робиться ремонт моста або здійснюється заміна системної плати ноутбука. Для виявлення причин потрібна діагностика сервісного центру. Купити тачпад можна практично у всіх офіційних представництвах Apple. Нову панель можна легко встановити самому, якщо у вас є досвід і бажання.

Будь-яка електроніка боїться вологи, і сенсор Мака тому не виключення

Міняємо тачпад своїми руками

Що необхідно для заміни touchpad ноутбука Macbook Pro?

 • Знімаємо задню кришку ноутбука. Для цього потрібно відкрутити гвинти хрестової викруткою по периметру. Після розкручування кришка легко знімається.
 • Знімаємо акумуляторну батарею. Для цього необхідно від'єднати шлейф батареї від системної плати і викриття гвинти. У деяких моделях батарея приклеєна до топкейса, тому батарею потрібно розігріти до температури 75 градусів Цельсія. Необхідно використовувати термостанцію.
 • Знімаємо тачпад. Щоб зняти деталь, спочатку потрібно від'єднати шлейф від материнської плати, а потім відкрутити гвинти, якими він тримається.
 • Встановлюємо нову запчастину і виконуємо дії в зворотному порядку.

Під час роботи будьте обережні: деталі дуже тендітні

Слід зазначити, що всі дії необхідно виконувати акуратно. При роботі необхідно використовувати рукавички. При знятті шлейфів користуватися пластиковою лопаткою, щоб не пошкодити ніжні мікросхеми.

Обов'язково хочемо сказати, що заміна, а тим більше ремонт touchpad на ноутбуці дуже трудомісткий процес, який вимагає терпіння і великої кількості часу.Якщо у вас немає достатнього досвіду, то краще звернутися до фахівця або в сервісний центр.